ماهنامه دیجیتال انبر 1
ماهنامه دیجیتال انبر سایز مربع 1
ماهنامه دیجیتال انبر عمودی 1

بخش بزرگی از صنعت ایران وابسته به معادن است. معادن ارزشمندی در جای جای ایران پهناور وجود دارد که به کسب و کارهای این حوزه رونق داده است. این بخش از صنعت به تنهایی یکی از مهمترین ترین بخش های پول ساز در بین صنعت های مختلف می باشد. حال به بررسی نیازمندی های معادن می پردازیم.

در واقع می توان گفت یکی از پاشنه های اصلی صنعت در ایران روی معادن می چرخد. معادن ایران دارای حجم زیادی از اندوخته ها بوده و به همین دلیل حفر معدن در شهرهای مختلف، فروش تجهیزات حفاری، اجاره این تجهیزات، تعمیرات ماشین آلات حفاری، فروش قطعات نو و دسته دوم این ماشین آلات و استخدام نیروی متخصص و عملیاتی در این حوزه بازار داغی دارد.

بنابراین نیاز است که بستری به صورت متمرکز روی این بخش از صنعت فوکوس نماید و به نیازمندی های آن بپردازد. به همین دلیل است که اپلیکیشن انبر تصمیم گرفته تا بخشی از این برنامه را به صورت برنامه ریزی شده به نیازمندی های معادن تخصیص دهد. این نیازمندی ها در حوزه ابزارآلات، تجهیزات، ماشین آلات، نیروی انسانی و قطعات و دستگاه های مختلفی می باشد که در حوزه معدن کاربرد دارند.

جهت اطلاع از مناقصات و مزایدات رایگان با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

مهم ترین نیازمندی های معادن

اساسا مهم ترین نیازمندی های معادن به دستگاه های این حوزه باز می گردد. دستگاه هایی که دارای ساز و کار پیچیده و حرفه ای هستند و می توان آن ها را به صورت نو یا دست دوم خریداری کرد. اغلب کارفرما ها و مدیران پروژه تمایل به اجاره این دستگاه ها دارند بنابراین برای هر پروژه اقدام به یافتن تجهیزات و دستگاه های مناسب می نمایند. بنابراین طبیعی ست که نیاز به یک پلتفرم قوی برای ارائه این تجهیزات و دستگاه ها همراه با اطلاعات و مشخصات دقیق از جمله قیمت و نوع خدمات وجود داشته باشد.

همانطور که گفته شد از نیازمندی های مهم معادن اجاره یا خرید و فروش ماشین آلات معدنی می باشد. این ماشین آلات می توانند بیل کوماتسو، انواع بیل مکانیکی، بیل زنجیری، بلدوزر، چکش، کمپرسور، آسیاب، دوو دوسان، بیل زوملاین، لودر، لیفتراک، گریدر، کامیون تانکر آبپاش، کمپرسی ده چرخ، غلتک و انواع ماشین آلات دیگر باشد. شما می توانید هم در جایگاه کارفرما و هم در جایگاه ارائه دهنده خدمات ماشین آلاتی را برای فروش و اجاره در نیازمندی ها ثبت کنید و یا برای خرید و اجاره آن اقدام به درج نیازمندی نمایید. مهم ترین نکته در ثبت نیازمندی های ماشین آلات معادن این است که تمامی جزئیات ماشین آلات اعم از سال های کارکرد، عمر مفید، برند، قیمت و نوع قطعات و ساعات کار آن مشخص خواهد شد.

پیدا کردن نیازمندی های معدن
بهترین آگهی های نیازمندی معادن
جستجوی نیازمندی های معدن

البته نیازمندی های معادن تنها شامل خرید یا اجاره دستگاه ها و ماشین آلات معدنی نیست. بلکه می تواند شامل خدمات تعمیرات نیز باشد. به طور کلی این نیازمندی ها دو طرفه است. بدین معنا که شما می توانید هم در قالب خریدار و هم در قالب فروشنده اقدام به درج نیازمندی در بخش نیازمندی های معادن نمایید.

جهت اطلاع از اوراقی بیل مکانیکی با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

نیازمندی های معادن شامل بخش دیگری نیز می شود که مربوط به ابزارآلات معدنی است. این ابزارآلات دسته بندی جداگانه ای از ماشین آلات و دستگاه ها دارند چرا که به عنوان ابزار شناخته می شوند و دارای ساز و کار مکانیکی هستند. این جداسازی به منظور یافتن راحت تر خدمات مورد نظر صورت گرفته است. به عنوان مثال ابزارآلاتی چون بتن کن، چراغ هد لایت، زنجیر، پوکه معدنی، روغن گریس، آسیاب، چراغ قوه و چکش در این دسته قرار دارند. شما می توانید اقدام به خرید، فروش و یا اجاره این ابزارآلات نمایید. ابزارآلات معدنی در بسیاری از مواقع می توانند حکم تجهیزاتی ایمنی را داشته باشند بنابراین بدون وجود آن ها نمی توان اقدام به فعالیت های معدنی نمود.

خرید و فروش انواع قطعات ماشین آلات حفاری معادن نیز در دسته مهمترین نیازمندی های معادن قرار دارد. این قطعات می توانند مربوط به انواع ماشین آلات معدنی از جمله جرثقیل، دریل واگن، لیفتراک، لودر و بلدوزر باشند. از مهمترین مواردی که در حوزه نیازمندی های معادن می گنجد همین خرید و فروش قطعات می باشد. ماشین آلاتی که در این بخش از صنعت استفاده می شوند به شکل بی وقفه در حال استفاده می باشند و بی شک قطعات جانبی آن ها به طور دوره ای نیاز به تعمیرات و یا تعویض دارد بنابراین اختصاص دادن بخشی از نیازمندی های معادن به خرید و فروش قطعات مربوط به ماشین آلات معدنی از مهم ترین موارد می باشد.

انواع مختلفی از دستگاه ها در صنعت معدن مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها می توانند شامل دستگاه سنگ شکن، دستگاه های حفاری، دریل مگنت، چکش برقی، دستگاه های مغزه گیری و دستگاه های نمونه برداری شود. خرید، فروش، اجازه و تعمیرات این دستگاه ها نیز در دسته مهمترین نیازمندی های معادن قرار دارد. بی شک صنعتگران و فعالانی که در این حوزه کار می کنند به خرید و یا اجاره این دستگاه ها نیاز دارند بنابراین می توانند با ثبت نیازمندی بابت خرید یا فروش و اجاره دستگاه های معدنی نیاز خود را در این راستا مرتفع سازند.

از جمله نیازمندی های مهم معادن می توان به خرید و فروش معادن اشاره کرد. مطمئنا بازار خرید و فروش معدن در جای جای ایران به ویژه مناطق معدن خیر بسیار بیشتر است. بنابراین طبیعی ست عده ای قصد خرید یا فروش معدن را داشته باشند. نیازمندی معدن شامل این خدمات نیز می شود.

دریافت مشاوره و خدمات معدن از دیگر نیازمندی های این حوزه می باشد. خدماتی چون نقشه برداری، خدمات مشاوره چیدمان ماشین آلات، اجرای فوندانسیون، تجهیز نمودن ماشین آلات و نصب و مشاوره فروش محصول نهایی از جمله خدماتی هستند که مجموعه های فعال در این حوزه ارائه می دهند. شما می توانید به طور انفرادی نیز اقدام به ارائه خدمات مشاوره نمایید و آگهی خود را در نیازمندی معادن ثبت نمایید. بنابراین پروژه هایی که به خدمات مشاوره از هر نوعی نیاز دارند می توانند با شناسایی شما اقدام به برقراری ارتباط نمایند.

ماهنامه معدن و فولاد
ادامه مطلب

خرید و فروش مواد معدنی حاصل از استخراج نیز جزو نیازمندی های مهم معادن به شمار می رود. محصول نهایی حاصل از استخراج می تواند ماده اولیه بسیاری از صنایع تولیدی باشد. بنابراین باید بستری مناسب برای فروش آن نیز وجود داشته باشد. نیازمندی معادن شامل خدمات خرید و فروش این مواد معدنی می شود تا با سهولت بیشتری این فرآیند رخ دهد. شما می توانید چه در جایگاه خریدار و چه در جایگاه فروشنده اطلاعات دقیقی در این باره ثبت کنید تا احتمال جوش خوردن معامله بالاتر رود. عمدتا ارائه نرخ و شرح جزئیات می تواند احتمال بازدید از نیازمندی مورد نظر را بالا ببرد.

از دیگر نیازمندی های مهمی که در حوزه معادن وجود دارد به استخدام نیروی انسانی مربوط می شود. برای انجام پروژه های معدنی باید اقدام به استخدام نیروهای انسانی نمود. این نیروها می توانند از افراد متخصص تا نیروهای عملیاتی را شامل شوند. به عنوان مثال هدایت ماشین آلات حفاری و به کار بردن آن ها در پروژه ها به نیروی متخصص نیاز دارد. بنابراین اپراتورهای حرفه ای باید هدایت این دستگاه ها را به عهده بگیرند.

شما چه در جایگاه کارفرما و چه در جایگاه اپراتوری که کار با دستگاه های حفاری را می داند می توانید اقدام به ثبت نیازمندی نمایید. افرادی که در تیم یک پروژه خاص فعالیت می کنند شامل مهندسین ناظر، نیروهای عملیاتی، اپراتورهای دستگاه ها و ماشین آلات و مدیران پروژه می شوند. بنابراین برای تشکیل دادن این تیم می توان اقدام به ثبت نیازمندی نمود. در این نیازمندی ها می توانید به تخصص و تجربیات مورد نیاز اشاره نمایید.

همچنین اگر در جایگاه اپراتور و نیروی انسانی قصد ثبت آگهی را دارید می توانید رزومه خود را پیوست نیازمندی نمایید تا کارفرمایان با توجه به رزومه تان اقدام به انتخاب و گزینش شما نمایند. بسیار مهم است که در پروژه های معندی نیروهای انسانی متخصص و حرفه ای به کار گرفته شوند. بنابراین می توان از طریق نیازمندی های معادن نیروی انسانی متخصص و مجرب را پیدا کرد.

مهم ترین نیازمندی های معادن عمدتا در حوزه خرید و فروش و ارائه خدمات و یا استخدام نیروی انسانی جهت کار در پروژه های معدنی می باشد. با این حال نمی توان وسعت و محدوده این نیازمندهای را حد و مرز بخشید. به عنوان مثال ممکن است مجموعه ای قصد ارائه خدمات آموزشی در حوزه معادن را داشته باشد بنابراین می تواند با ثبت نیازمندی خدمات مورد ارائه و آموزش هایی که عرضه می دارد را معرفی نماید. این مورد در کنار خرید و فروش و اجاره و تعمیرات دستگاه ها، قطعات و ماشین آلات معدنی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

نیروهای متخصص و فعال در این حوزه باید آموزش های لازم و به روز را برای کار در صنعت معدن دریافت کنند بنابراین می توانند با جستجو در نیازمندی های معادن اقدام به یافتن نیروی انسانی مورد نظر نمودو نیروی انسانی برای کار در پروژه های معدنی می تواند در هر سطحی از تخصص و دانش باشد. از مهندس های حرفه ای گرفته تا کارفرما و راننده و جوشکار و اپراتور. بنابراین می توانید نیروی های عملیاتی و متخصص را در نیازمندی های معدن پیدا کنید.

این کار در حالت عادی می تواند هزینه بر باشد اما با ثبت نیازمندی می توان به میزان زیادی از هزینه های به کار گیری نیروهای متخصص کاست و از طرفی در زمان نیز صرفه جویی کرد. شما می توانید با ارائه رزومه ای کامل از خود اقدام به معرفی خدمات و توانمندی های خود نمایید.

بخش های مختلف نیازمندی های معدن

نیازمندی های معادن دارای بخش بندی های مختلفی می باشد و این امر به منظور سهولت هر چه بیشتر در دسترسی به خدمات معدن صورت گرفته است. این بخش بندی ها منجر به صرفه جویی در زمان یافتن نیازمندی مورد نظر خواهد شد. در حوزه حفاری معادن از دستگاه ها و تجهیزات مختلفی استفاده می شود و یکی از اصلی ترین ارکان این حوزه نیز نیروی انسانی متخصص است. دستگاه ها و ماشین آلات معدنی و همچنین خدمات مشاوره ای نیز جزو مهمترین نیازمندی ها هستند. بنابراین برای هر بخش نیازمندی های جداگانه ای در نظر گرفته شده است.

  • ماشین آلات معدنی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های نیازمندی معدن به ماشین آلات این حوزه باز می گردد. شما می توانید در این قیمت نیازمندی به خرید، فروش، اجاره و تعمیرات ماشین آلات حفاری را پیدا کنید. ماشین آلات معدنی دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که با توجه به نیازهای یک پروژه باید به تعداد ساعات مشخصی در آن کار کنند. نکته مهمی که در مورد اجاره ماشین آلات معدنی وجود دارد این است که این ماشین ها بر حسب تعداد ساعات کارکرد اجاره داده می شوند.

بدین معنا که بر حسب برنامه ریزی های پروژه و زمانبندی های صورت گرفته مدیران باید تصمیم بگیرند که چه مدت به این ماشین آلات احتیاج دارند. البته برخی از موارد نیز ماشین آلات معدنی به صورت پروژه ای اجاره داده می شوند که هزینه آن می تواند بالاتر باشد به این معنا که به صورت تمام وقت در اختیار یک پروژه خاص خواهند بود. همانطور که در بالا نیز اشاره شد انواع ماشین آلات معدنی شامل بیل مکانیکی، بولدوزر، بیل کوماتسو، کمپرسی، لیفتراک و ترینچر می باشد. شما در این بخش می توانید یک عنوان دقیق و مناسب برای نیازمندی خود انتخاب کنید و دسته بندی آن را به منظور راحتی مخاطبان انتخاب نمایید.

بنابراین تنها افرادی نیازمندی شما را مطالعه خواهند کرد که در حوزه معدن فعالیت دارند و به نوعی همکار با شما هستند. انتخاب شهر و کشور نیز به کاربران این امکان را می دهد تا بدانند که ماشین حفاری مورد نظر در کدام منطقه در حال فعالیت می باشد. شما در بخش توضیحات می توانید هر نوع توضیحی که مایل هستید را ارائه دهید. از توضیحات مربوط به ماشین گرفته تا محل اجرای پروژه، مدت زمان اجرای پروژه، تعداد شیفت، مبلغ پیش پرداخت و خدماتی که مجموعه شما ارائه می دهد.

می توانید نرخ را در این قیمت عنوان کنید و یا اجازه دهید تا به صورت توافقی بین شما و طرف دیگر معامله تعیین شود. همچنین اگر به عنوان خریدار یا اجاره کننده نیز در حال ثبت نیازمندی می باشید می توانید شرایط خود را به طور کامل توضیح دهید تا اجاره دهندگان و فروشندگان ماشین آلات معدنی به راحتی بتوانند با شما ارتباط برقرار نمایند. ثبت اطلاعات تماس برقراری ارتباط را راحت تر خواهد ساخت.

  • ابزارآلات معدنی

بخش دیگری از نیازمندی های معادن وجود دارد که مربوط به ابزارآلات معدنی می شود. شما می توانید در این بخش نیازمندی به خرید یا فروش این ابزارآلات را ثبت کنید. بسیار مهم است ابزارآلاتی که در حوزه معادن استفاده می شود چه نوع ویژگی هایی دارد و کاربرد آن چیست. به همین دلیل می توان در این بخش توضیحات کاملی پیرامون ابزارآلات معدنی داد و ویژگی های آن را ذکر کرد.

ماهنامه معدن
ادامه مطلب

به عنوان مثال تمیز بودن دستگاه، میزان کارکرد آن، ویژگی های آن و یا نوع اجاره که به صورت شیفتی است یا پروژه ای. تمامی اطلاعات را می توانید در این بخش ثبت کنید. این ابزار شامل ابزارآلات ایمنی نیز می شود چرا که ابزار ایمنی معدن جزو مهمترین ابزارهای مورد استفاده در این حوزه هستند. بنابراین اگر قصد خرید و فروش این ابزار را دارید می توانید از این طریق نیازمندی خود را ثبت کنید.

  • خرید و فروش قطعات ماشین آلات حفاری

همانطور که در بالا هم گفته شد یکی از مهمترین نیازمندی های حوزه معادن خرید و فروش قطعات اوراقی ماشین آلات می باشد. البته این قطعات فقط اوراقی نیستند و می توانند نو هم باشند. نیاز ماشین آلات حفاری به تعویض و تعمیر زودهنگام قطعات ماشین آلات و دستگاه های حفاری این نیاز را در در این جامعه ایجاد کرده است که دسترسی سریع و ایمنی به ارائه دهندگان قطعات ماشین های معدنی وجود داشته باشد.

به همین دلیل بخش مهمی از نیازمندی های معادن به قطعات ماشین آلات تخصیص داده شده است. شما می توانید با مراجعه به این بخش اقدام به فروش قطعات اوراقی و خرید قطعات نو یا دست دوم نمایید. اینگونه می توانید ماشین آلات حفاری را سرحال و سرپا نگه دارید.

  • دستگاه های معدنی

تعاریفی که برای دستگاه، ماشین و ابزارآلات وجود دارد موجب شده تا بخش بندی های جداگانه ای برای ارائه خدمات نیازمندی در این حوزه ها ایجاد شود. به همین دلیل بخش جداگانه ای برای دستگاه های معدنی در نیازمندی ها ایجاد شده است تا انواع خدمات فروش، خرید، اجاره، خدمات تعمیر و معرفی شرکت های تولیدی در این بخش ارائه شود.

  • خدمات معادن

بخش دیگری از نیازمندی های معدن به خدمات معادن اختصاص یافته است. در این بخش می توانید به طور اختصاصی اقدام به یافتن خدمات مورد نظر نمایید. از جمله این خدمات می توان به یافتن سرمایه گذاری برای پروژه های معدنی اشاره کرد. خدماتی چون خدمات فرآوری، ذخیره سنجی، دورسنجی، اخذ پروانه اکتشاف و ارائه مشاوره نیز در این بخش می گنجد.

مشاوره های معادن عمدتا در حوزه هایی چون انواع معادن، مواد معدنی، نقشه برداری، چیدمان ماشین آلات معدنی، اجرای فوندانسیون، تجهیز نمودن ماشین آلات و نصب و مشاوره فروش محصول نهایی می باشد. شما می توانید حتی در جایگاه پیمانکار نیز وارد این بخش از نیازمندی معدن شوید و اقدام به معرفی خدمات خود نمایید. به طور کلی تمامی خدماتی که مرتبط با امور معدن باشد در این بخش جای داده می شوند.

  • خرید و فروش مواد معدنی

شما در نیازمندی معدن می توانید اقدام به خرید و فروش مواد معدنی نمایید. طبیعتا موادی که از معادن بعد از انجام فرآیندهای سخت و پیچیده استخراج می شوند نیاز به یک بستر برای فروش دارند. شما همچنین می توانید به عنوان خریدار مواد معدنی اقدام به درج نیازمندی نمایید. بنابراین فروشندگان مواد معدنی می توانند به سادگی شما را پیدا کنند.

  • پروژه های معدنی

از دیگر نیازمندی هایی که در بخش معادن ثبت می شود پروژه های معدنی است. این بخش می تواند شامل خرید و فروش معدن نیز شود. شما می توانید اطلاعات مربوط به معدن مورد نظر را همراه با جزئیات در این بخش ثبت نمایید. از میزان ذخیره معدن گرفته تا مساحت و طول رگه. همچنین اگر خریدار معدن باشید می توانید آگهی خود را در این بخش ثبت نمایید.

  • معرفی مشاغل فعال در حرفه معدن

لازم به ذکر است که نیازمندی های معادن لزوما به خرید و فروش و اجاره محدود نیست بلکه شرکت ها و مجموعه های فعال در حوزه معادن می توانند اقدام به ثبت نیازمندی در این راستا نمایند و مجموعه خود را معرفی کنند. آن ها می توانند انواع خدمات مورد ارائه در مجموعه را در این بخش عنوان کنند و خدماتی از قبیل نصب، راه اندازی، تعمیرات و فروش را در این قسمت جای دهند.

  • نیروی انسانی

از مهمترین بخش های مربوط به نیازمندی معدن بخشی است که به نیروی انسانی مرتبط می شود. در این بخش می توانید هم اقدام به ارائه رزومه خود نمایید و هم نیازمندی برای استخدام نیروی انسانی را مطرح کنید. بسیار مهم است که در پروژه های معدنی افراد متخصص و نیروهای ماهر و کار بلد استخدام شوند. در این بخش می توانید با بررسی مهارت های افراد اقدام به استخدام آن ها نمایید.

از نقشه بردار گرفته تا راننده لیفتراک و راننده بلدوزر و اپراتور انواع دستگاه های معدنی. شما هر نوع تخصصی که در حوزه نیازمندی معدن دارید را می توانید در این بخش مطرح نمایید. بی شک انتخاب نیروهای حرفه ای توسط کارفرمایان و پیدا کردن پروژه های کاری در حوزه معدن برای افراد متخصص در این حوزه توسط نیازمندی های نیروی انسانی بسیار راحت تر خواهد بود. در قسمت توضیحات می توانید شرایط کاری را مطرح کنید.

دانش و تخصص مورد نیاز و همچنین نرخ دستمزد از جمله مواردی ست که اغلب در این نیازمندی ها به چشم می خورد. بنابراین هم کارفرمایان و هم نیروهای متخصص می توانند با سادگی بیشتری اقدام به یافتن موقعیت های کاری و یا پیدا کردن نیروهای حرفه ای نمایند.

روش های یافتن نیازمندی های معدن

برای یافتن نیازمندی های معدن قبل از هر چیز باید از کلیدواژه درست استفاده کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید در فیلد جستجو اجاره لیفتراک و یا فروش تجهیزات حفاری معادن را جستجو کنید باید از کلیدواژه های درستی استفاده کنید تا نیازمندی های مرتبط با این واژه های کلیدی به شما نمایش داده شود. البته این را هم بگوییم که می توانید قبل از این کار دسته بندی مورد نظر را انتخاب کنید.

مجله تخصصی معدن
ادامه مطلب

به عنوان مثال اگر جستجوی شما تنها به ماشین آلات معدنی و یا نیروی انسانی متخصص در حوزه معدن اختصاص دارد می توانید با استفاده از انتخاب دسته بندی مناسب مورد دلخواه را به سادگی پیدا کنید.

اغلب نیازمندی های معدن دارای دسته بندی هستند بنابراین می توانید با راحتی بیشتری اقدام به یافتن آگهی مورد نظر نمایید. در غیر اینصورت باید در انتخاب واژه های کلیدی دقت داشته باشید تا آگهای های نمایش داده شده به شما در همان حوزه ای باشد که مورد نیاز شماست.

نیازمندی های معدن همانطور که گفته شد می تواند در مورد خرید، فروش، اجاره، نصب و یا تعمیرات باشد. بنابراین اگر صرفا قصد دریافت خدمات تعمیرات را دارید باید جستجوی خود را بر مبنای خدمات تعمیرات بگذارید.

چگونه نیازمندی های معدن را در انبر پیدا کنیم؟

یافتن نیازمندی های معدن در انبر اصلا کار پیچیده ای نیست. طراحی کاربری این برنامه به قدری ساده، روان و مخاطب پسند است که می توانید به راحتی در بخش های مختلف آن جستجو کنید و نیاز خود را در حوزه صنعت و معدن مرتفع سازید.

بخشی از نیازمندی های معادن در بانک مشاغل قرار گرفته است. شما می توانید با ورود به این بخش و انتخاب معادن اقدام به بررسی شرکت های فعال در هر حوزه نمایید. به عنوان مثال در بخش معادن می توانید معادن منیزیوم، طلا، سرب و روی، مرمریت، تراورتن و نقره و فیروزه را بررسی کنید. در هر کدام از این بخش ها می توانید مجموعه های فعال در حوزه استخراج معادن و انواع معادن را در جای جای ایران شناسایی کنید. این بخش با هدف معرفی مجموعه های فعال در حوزه های پیمانکاری طراحی شده است.

مجموعه های مختلف می توانند با ارائه اطلاعات از پیش زمینه خود و فعالیت هایی که تا کنون انجام داده اند یک معرفی جامع و کامل از خود داشته باشند. امکان پیوست نمودن فایل های مربوطه نیز این امکان را به مجموعه های مختلف داده تا بتوانند اطلاعات جامع تری را در اختیار مخاطبان قرار دهند.

برای دسترسی به سایر نیازمندی های معادن باید وارد بخش آگهی ها در اپلیکیشن انبر شوید. در این بخش می توانید اقدام به انتخاب دسته بندی آگهی و فیلتر نمودن آن نمایید. با این حال قبل از هر چیز بایستی مشخص نمایید که به دنبال چه چیز هستید؟ نیروی انسانی؟ ماشین آلات حفاری و یا تجهیزات حفاری؟ اجاره؟ خرید؟ فروش یا تعمیر و نصب؟ آیا قصد دارید اقدام به ثبت رزومه و یافتن پروژه نمایید و یا می خواهید برای پروژه خود اقدام به استخدام نیروی انسانی نمایید؟ تمام این خدمات در نیازمندی های معدن انبر موجود است. کافی ست اقدام به انتخاب دسته بندی و گزینه درست نمایید چرا که تمامی دسته بندی ها در این برنامه به صورت تفکیک شده ارائه شده است.

بعد از ورود به بخش آگهی ها می توانید از طریق دسته بندی انتخاب کنید که قصد دارید در کدام بخش اقدام به جستجوی نیازمندی و یا ثبت آن نمایید. انبر این امکان را به شما داده است تا از طریق فیلتر کردن بتوانید بسیار سریع تر به اطلاعات مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. انتخاب استان، قیمت و گزینه های عکس دار از جمله انتخاب هایی ست که می توانید برای اولویت بندی از آن ها استفاده کنید.

دسته بندی هایی که در نیازمندی معدن انبر وجود دارد شامل بخش های مختلفی از جمله ماشین آلات معدنی، ابزارآلات معدنی، قطعات ماشین آلات، دستگاه های معدنی، نیروی انسانی، خدمات معادن، مواد معدنی و پروژه های معدنی می شود. بنابراین می توانید با ورود به هر بخش نیازمندی های مورد نیاز خود را پیدا کنید و یا اقدام به ثبت نیازمندی جدید نمایید. بخش بندی های مختلف در برنامه انبر این امکان را به شما داده است تا بتوانید بسیار سریع و بدون سردر گم شدن به هدف خود برسید و نیازتان را مرتفع سازید.

در اغلب برنامه ها و وبسایت ها برای یافتن نیازمندی در یک بخش خاص از معدن باید تمام نیازمندی های حوزه مورد نظر را بررسی کنید که بسیار وقت گیر است و گاهی اوقات ممکن است آگهی مورد نظر از دید شما خارج شود و موفق به ارزیابی و بررسی آن نشوید اما در انبر تمامی بخش ها و حوزه ها برای نیازمندی تفکیک شده است بنابراین می توانید به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن آگهی مورد نظر را ثبت کنید.

این موضوع احتمال دیده شدن آگهی شما را نیز بالا خواهد برد. به این صورت که بعد از ثبت آگهی افرادی آگهی شما را خواهند دید که صرفا برای نیازمندی های بخش مورد نظر وارد آن شده اند بنابراین احتمال دیده شدن شما بسیار بالاتر خواهد بود.

نکته مهم دیگری که در مورد نیازمندی های معادن در انبر وجود دارد این است که می توانید تمام جزئیات را در این بخش مطالعه کنید و یا اقدام به ثبت جزئیات کامل نمایید. به عنوان مثال می توانید عنوان مناسبی برای آگهی خود انتخاب کنید تا میزان بازدید از آن بالاتر رود. شما با ثبت جزئیات و ارائه اطلاعات و جزئیات کامل می توانید دیتای بیشتری به مخاطب دهید.

شما همچنین می توانید نیازمندی های مورد نظرتان را در بخش نشان شده ها ثبت و ذخیره نمایید بنابراین می توانید دسترسی سریعی به آگهی های مورد نظر داشته باشید. این مورد می تواند سرعت عمل شما را در پیدا کردن آگهی های مرتبط بالا ببرد. به طور کلی ثبت نیازمندی ها در انبر با وجود دسته بندی های دقیقی که برای آن لحاظ شده است احتمال دیده شدن آگهی شما و دریافت بازخورد مثبت را بالا خواهد برد. چرا که تمامی نیازمندی ها به صورت ساماندهی شده درج می شوند.

شما می توانید با مراجعه به اپلیکیشن انبر و ورود به بخش آگهی ها به سادگی به نیازمندی معدن دسترسی داشته باشید.

برنامه انبر با مدیریت مهرداد توکلی با هدف ارائه خدمات ویژه به حوزه های مختلف صنعت از جمله معادن این برنامه را طراحی نموده و در حال توسعه دادن آن می باشد. هدف تیم انبر این است که با ارائه خدمات سازمان یافته و متمرکز، هر چه بیشتر به اقتصاد و صنعت کشور کمک نماید و قدمی مثبت در راستای هر چه قوی تر ساختن کسب و کارهای داخلی برداشته باشد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.