مهرداد توکلی

مهرداد توکلی

سال تولد مهرداد توکلی

متولد ۱۳۷۰

تحصیلات مهرداد توکلی

  • دارای مدرک mba
  • فارق التحصیل رشته متالورژی

سمت

  • مدیر عامل شرکت الوند نیروی بهراد
  • فعالیت در خطوط انتقال گاز به عنوان سرپرست گارگاه از سال ۹۳ تا ۹۶
  • فعالیت در بخش حفاری و نخاله برداری معادن دره زار ، مهدی آباد ، سرچشمه به عنوان سرپرست ماشین آلات
  • پیمانکار خطوط انتقال فیبر نوری در سال های ۹۷ و ۹۸ د رمنطقه ی بندر عباس پروژه ی انتقال آب
  • پیمانکار پروژه ی حفاری کانال خط انتقال آب خلیج فارس
  • مشاوره فنی و تبلیغاتی شرکت های عمران گستر ، غزال نجم ، الوند سازه ، آتیه سازان زاگرس ، ساختمانی مهیاران و …

راه اندازی استارت اپ موفق انبر در حوزه ی معادن و اپلیکیشن سنجاب در حوزه ی کسب و کارهای b2b  و همچنین مشاور استارت اپ های موفقی چون آقای سنگ ، مدگرام ، واسطه و غیره از دیگر اقدامات مهرداد توکلی به شمار می روند.

همچنین ایجاد و ابداع شیوه ای نوین در امر تبلیغات از طریق بستر ماهنامه های دیجیتال که به فرمول ۸۹۰ هزار تومان = ۱۰۰ میلیون معروف است. در حال حاضر نیز به عنوان مدیر عامل اپلیکیشن انبر و اپلیکیشن سنجاب و همچنین حوزه ی تبلیغات و دیجیتا مارکتینگ در حال فعالیت.

مهرداد توکلی

مشاوره ی کسب و کار

u6
مهرداد توکلی

مهرداد توکلی در سال ۹۶ پس از سالها فعالیت در حوزه ها مختلف صنعتی و همچنین گذراندن دوره های مختلف و کسب دانش تصمیم به ارائه نقطه نظرات کارشناسی در حوزه ی کسب و کارها نموده و در کنار کار و شغل خود به ارائه راهکارهای سازمانی و همچنین فردی برای بهبود کسب و کارها بپردازم . وظیفه ی مشاوره آنالیز کسب و کار وارائه ی راهکار های مفید برای برون رفت از چالش ها و مشکلات میباشد و همچنین ارئه ی مسیری هموار تر برای فعالیت کسب و کار ها از طریق آنالیز ، شناخت و مطالعه ی بازار ، مطالعه ی کسب و کارها ، مطالعه ی مشتری و غیره…. 

8 روش موثر و پربازده تبلیغات در بخش صنعت
ادامه مطلب
مهرداد توکلی

مهرداد توکلی؛ بلاگر صنعتی

مهرداد توکلی در سال ۱۴۰۰ با توجه به گشترش نیازهای روز افزون صنایع برای حضور در فضاهای مجازی به خصوص اینستاگرام تصمیم گرفتیم سبک جدیدی از بلاگری را در خصوص صنایع عرضه کنیم که با توجه به ساختار آن گپی دوستانه و خودمانی را به همراه معرفی خطوط تولید و محصولات صنعتی از زبان صاحبین صنایع را به تصویر کشید و با انتشار آن تصاویر در اینستاگرام تفاوتی با تمامی تبلیات صنعتی ایجاد کردیم که حاصلش بازخورد و فید بک های زیادی از طرف مخاطبین بود. 

مشاوره حوزه ی بازاریابی و تبلیغات

مهرداد توکلی : متاسفانه در حوزه ی تبلیغات نسبت به مسائل صنعتی کم لطفی های زیادی شده ، از این رو تصمیم تیم ما بر آن بود که تمام قد و تمام وقت برای بهبود این معظل بکوشیم به لطف خدا توانستیم در این حوزه به راهکار های موثری دست پیدا کنیم ، از جمله ایجاد ماهنامه های صنعتی اپلیکیشن انبر که بسنری برای عرضه تمامی تبلیغات صنعتی میباشد که با فرمولی با کاهش چشمگیر این هزینه ها ، بازخوردی عالی را برای ماهنامه های خود در سراسر ایران فراهم نمودیم که ثمره ی آن رصایت تبلیغ دهندگان بود . مهرداد توکلی

همچنین در همین راستا بسیار با صاحبین کسب و کار مصاحبه و صحبت داشتیم که با شناخت معظلات آن ها و بررسی آن معطلات به همراه تحلیل و ایجاد راهکار مشاوران در کنار صاحبین کسب و کارهای صنعتی بوده ایم.

ارائه مدل
کسب و کار فردی از دید مهرداد توکلی

مهرداد توکلی: مقوله بوم کسب کار شاید شرط کافی نباشد اما به جرات میتوان گفت شرط لازم برای تمامی کسب و کارهاست ، بوم کسب و کار به سازمان و شرکت هدف میدهد و باعث پیدایش مسیر درست میشود ، در همین راستا در حوزه ی مشاوره های خود بیش از هرچی این معقوله را مهم بر شمردیم ، اما آیا صرفا بوم کسب و کار برای کسب و کارها مهم است ؟ پاسخ من خیر است.

بیل مکانیکی چگونه کار می کند؟
ادامه مطلب

با توجه به کتاب (مدل کسب و کار شما) اثر تیم کلارک و مطالعه ی آن کتاب به این نتیجه رسیده که بوم کسب و کار میتواند برای افراد و اشخاص نیز بسار مفید باشد و چقدر حیف که جای ابنگونه فرهنگی را خالی دیدیم ، بر آن شدیم در کنار تیم خود بیشتر به این معقول بپردازیم و بیشتر یاد بگیریم و فرهنگ مدل کسب و کار فردی را گسترش دهیم.

استارت آپ و کسب وکار نوپا با مهرداد توکلی

مهرداد توکلی 5

معمولا به مشاغلی نو پا که در آن ایده ای ، خلاقیتی و نوآوری نهفته باشد استارت آپ میگویند. از سال ۹۷ در حوزه استارت اپ ها با ارائه ی اپلیکیشن انبر ورود کردیم با توجه به چالش هایی که پیش روی ما بود و هیچکس را به عنوان راهنمای خوب برای حل چالش های خود ندیدم ، آستین بالا زده و به فکر حل مشکلات خود افتادیم ، و مسیری را نیافته بلکه ساختیم.

با توجه به این که جوانان و افراد زیادی هستنید که استارت اپی را راه اندازی میکنند یا ایده ای جهت ارائه دارند اما راهکار نه! مصمم تر از همیشه تصمیم گرفتیم آنچه را آموختیم و آنچه را ساختیم با آنها به اشتراک بگذاریم تا در کنار آنها باشیم در جهت موفقیت و یافتن راه برای آنها.

u3
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.