ماهنامه دیجیتال انبر 1
ماهنامه دیجیتال انبر سایز مربع 1
ماهنامه دیجیتال انبر عمودی 1

شهرک صنعتی شمس آباد، یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی ایران است که در جنوب تهران قرار دارد. این شهرک در کیلومتر ۴۵ اتوبان تهران-قم و در مجاورت شهر حسن آباد قرار دارد. این شهرک مانند همه شهرک های دیگر در کشور از واحدهای صنعتی مختلف ساخته شده است و در آن افراد زیادی مشغول به کار هستند. وسعت این شهرک بالغ بر ۳ هزار هکتار است که در نوع خود بسیار قابل توجه می باشد. این شهرک یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی خاورمیانه نیز محسوب می شود. در اینجا در مورد لیست شهرک های صنعتی به گپ و گفتگو می پردازیم.

جهت اطلاع از مناقصات و مزایدات رایگان با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

لیست کارخانه های شهرک صنعتی شمس آباد

هر کدام از این افراد دارای تخصص یا تجربه ای  هستند و بنابر آن در یک واحد صنعتی مشغول به کار شده اند. شهرک صنعتی شمس آباد جزء شهرک های مهم محسوب می شود که توانسته است باعث رونق شغل های زیادی شود.

در شهرک صنعتی شمس آباد مسلما کارخانه های متعددی وجود دارند که هر کدام از آنها در زمینه ای مشغول به کار هستند و مشغول تولید محصولی هستند. از آنجایی که شهرک صنعتی شمس آباد یکی از بزرگترین شهرک های ایران می باشد کارخانه های مهم و بزرگی در آن وجود دارد. لیست شهرک های صنعتی

در این کارخانه ها افراد زیادی مشغول به کار هستند. از  انجا که این کارخانه ها اهمیت دارند بنابراین خیلی ها به دنبال لیست این شهرک می گردند. اما از کجا می توان لیست کاملی از کارخانه های شهرک صنعتی شمس آباد پیدا کرد؟

جهت اطلاع از اوراقی بیل مکانیکی با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

لیست شهرک های صنعتی ایران
لیست شهرک های صنعتی
لیست شهرک های صنعتی ثبت شده

در جواب این سوال باید بگوییم که اپلیکیشن جامع و تخصصی که در حوزه صنعت و کسب و کارهای فعالیت دارد می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد و شما از طریق این اپلیکیشن می توانید لیست کارخانه های شهرک صنعتی شمس آباد را به طور کامل داشته باشید تا از آن برای کارهای مدنظر خود استفاده کنید. لیست شهرک های صنعتی

اپلیکیشن انبر یکی از کامل ترین پایگاه های اطلاعاتی در زمینه صنعت و کسب و کار را در اختیار دارد. هم کارفرماها و هم افرادی که به دنبال آگهی های صنعتی هستند می توانند از این برنامه قدرتمند بهره مند شوند.

جهت اطلاع از نیازمندی های معادن با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

لیست شهرک های صنعتی ایران

ایران امروزه از لحاظ صنعت بسیار بزرگ شده است و صنایع مختلفی در آن فعال هستند. از صنعت خودورسازی گرفته تا صنایع غذایی و نفت و گاز در ایران وجود دارند و فعال هستند. هر کدام از این صنایع کارخانه های زیادی را شامل می شود. لیست شهرک های صنعتی

در این میان شهرک های صنعتی نقش بسیار مهمی در زمینه صنایع مختلف ایفا می کنند. در سراسر ایران شهرک های صنعتی وجود دارد و در هر کدام از این شهرک های صنعتی شرکت ها و کارخانه های مختلفی مشغول به کار هستند. برخی از شهرک ها بزرگ تر و مهم تر هستند و نقش مهم تری در صنعت کشور ایفا می کنند. برخی از شهرک ها نیز کوچک تر هستند و تعداد کارخانه ها و شرکت های آنها کمتر است.

حهت خرید اپلیکیشن انبر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در هر صورت هر شهرک نقش خودش را در صنعت کشور ایفا می کند و از این طریق به رشد و حیات صنعت کشور کمک می کند. برخی از شهرک ها دارای قدمت بیشتری هستند و برخی نیز تازه تاسیس هستند. خیلی ها همواره به دنبال این هستند که در این شهرک ها مشغول به کار شوند و برای همین است که به دنبال اگهی ها و نیازمندی های شهرک های صنعتی می گردند. خوبی شهرک های صنعتی این است که برای خود سیستم مجزایی دارند و از شهر خارج هستند و بنابراین ضرر چندانی به فضای شهری نمی رسانند. خود شهرک ها دارای امکاناتی هستند که افراد بتوانند به خوبی از آنها استفاده کنند و در خیلی از موارد نیازی به رفتن به شهر وجود نداشته باشد. لیست شهرک های صنعتی

شهرک های صنعتی همان طور که گفته شد به تعداد زیادی در ایران وجود دارند و هر کدام از این شهرک ها دارای کارخانه ها و شرکت هایی هستند. اگر کسی به دنبال لیست شهرک های صنعتی ایران است می توان از اپلیکیشن انبر استفاده کند.

برنامه و اپلیکیشن انبر، کامل ترین و جامع ترین اطلاعات در زمینه صنعت و کسب و کار است و از همین رو شما می توانید از این برنامه به خوبی استفاده کنید و لیست شهرک های صنعتی ایران را برای خود بیرون بکشید. در اپلیکیشن انبر سعی شده است تا فضایی مناسب هم برای کارفرمایان و هم کارجویان فراهم شود. شما می توانید در این برنامه به راحتی به جستجو در میان نیازمندی های صنعتی و شهرک های مختلف بگردید و کارهای بسیار دیگری انجام دهید. این برنامه را می توان به راحتی می توان دانلود کرد و مورد استفاده قرار داد.

جهت دریافت نیازمندی های صنعتی، اپلیکیشن انبر را از سایت دانلود و نصب نمایید.

لیست شهرک های صنعتی اصفهان

استان های ایران همگی در زمینه صنعت فعال هستند. در این میان برخی استان ها نقش مهم تر و پررنگ تری در زمینه صنعت ایفا می کنند. یکی از این استان ها، استان اصفهان است که از قطب های صنعتی کشور محسوب می شود. در این استان کارخانه های مهم و بزرگی فعالیت ی کنند که نقش مهمی در تولید محصولات مختلف مانند فولاد و دیگر چیزها را دارند.

در این استان نیز مانند استان های دیگر شهرک های صنعتی متعددی وجود دارد که در هر کدام از آنها کارخانه ها و شرکت های مختلفی مشغول فعالیت هستند. در این شرکت ها وکارخانه ها نیروهای زیادی مشغول فعالیت هستند که هر کدام در زمینه ای مهارت و تخصص دارند. کارخانه ها و شرکت های موجود در شهرک های صنعتی اصفهان می توانند تولیدی یا خدماتی باشند. لیست شهرک های صنعتی

مشاوره صنعتی
ادامه مطلب

شهرک های صنعتی اصفهان در جاهای مختلف اصفهان قرار دارند و در زمینه صنایع مختلف فعالیت می کنند. در این استان، شهرک های صنعتی مهم و بزرگی قرار دارد که در صنعت کشور نقش مهمی دارند. در زیر نام برخی شهرک های صنعتی اصفهان اورده شده است:

 • شهرک صنعتی بیدگل
 • شهرک صنعتی اردستان
 • شهرک صنعتی اسفرجان
 • شهرک صنعتی اسفیدواجان
 • شهرک صنعتی اشترجان
 • شهرک صنعتی امیرکبیر
 • شهرک صنعتی نطنز
 • شهرک صنعتی تیران و کرون
 • شهرک صنعتی جی
 • شهرک صنعتی چادگان
 • شهرک صنعتی خمینی شهر
 • شهرک صنعتی نجف آباد
 • شهرک صنعتی نایین

و …

همان طور که مشاهده می کنید استان اصفهان دارای شهرک های مختلف و متعددی است که هر کدام از انها وسعت خودشان را دارند.

خیلی ها ممکن است به دلایل مختلف دنبال لیست شهرک های صنعتی اصفهان باشند اما برای پیدا کردن آن باید چه کار کنند. در سایت های مختلفی افراد می توانند لیست شهرک های صنعتی استان اصفهان را پیدا کنند. راه دیگر اما استفاده از اپلیکیشن انبر است. انبر اپلیکیشنی تخصصی و عالی در حوزه صنعت و کسب و کار هستند و می توان از آن برای نیازهای مختلفی استفاده کرد.

در این اپلکیشن به راحتی می توان شهرک های صنعتی مختلف و نیازمندی های آنان را پیدا کرد. اگر دنبال لیست شهرک های صنعتی در استان اصفهان هستید پس انبر می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. این برنامه و اپلیکیشن را می توان به راحتی دانلود کرد و از آن برای نیازهای مختلفی استفاده کرد. در این برنامه سعی شده است تا فضایی مناسب هم برای کارفرمایان و هم کارجویان ایجاد شود. لیست شهرک های صنعتی

جهت دریافت آگهی صنعتی، اپلیکیشن انبر را از سایت دانلود و نصب نمایید.

لیست شهرک های صنعتی تبریز

تبریز که در شمال غربی کشور قرار دارد، یکی از شهرها و شهرستان های مهم کشور در زمینه صنعت می باشد. در این شهر و شهرستان کارخانه ها و شرکت ها و واحدهای صنعتی مختلفی وجود دارد که هر کدام از انها در زمینه ای مشغول  به فعالیت هستند. تبریز در زمینه صنعت از مناطق مهم کشور محسوب می شود و از همین رو شهرک های صنعتی مهم و بزرگی در آن وجود دارد. در هر کدام از این شهرک ها کارخانه ها و شرکت های مختلفی مشغول فعالیت هستند که هر کدام در زمینه مشغول هستند. این کارخانه و شرکت ها می توانند تولیدی یا خدماتی باشند.

تبریز در استان آذربایجان شرقی قرار دارد و خود این استان از استان های مهم در صنعت کشور است و در آن شهرک های متعددی وجود دارد که هر کدام در زمینه ای مشغول فعالیت هستند.

شهرک های صنعتی تبریز نقش از اهمیت برخوردار هستند چون محصولات و خدمات گوناگونی توسط این شهرک ها ارائه می شود. خیلی ها به دلایل مختلف ممکن است به دنبال لیست شهرک های صنعتی تبریز باشند. اما این لیست را چگونه می توان پیدا کرد؟ برای این کار افراد می توانند از سایت های معتبر و جستجو در اینترنت استفاده کنند. یکی راه مطمئن اما وجود دارد که می توان از ان استفاده کرد و آن اپلیکیشن تخصصی انبر است. لیست شهرک های صنعتی

انبر به عنوان اپلیکیشنی جامع و کامل در زمینه صنعت و کسب و کارها می تواند به خوبی لیست شهرک های صنعتی تبریز را به شما ارائه دهید. کافی است این برنامه را باز کنید و به دنبال شهرک های صنعتی موجود در تبریز بگردید. اپلیکیشن انبر را به راحتی می توان از سایت خودش یا سایت های دیگر دانلود کرد و به خوبی از آن استفاده کنید.

لیست شهرک های صنعتی تهران

استان تهران، پرجمعیت ترین و مهم ترین استان کشور است  که در آن شرکت ها وکارخانه های بسیار مهمی مشغول فعالیت هستند. استان تهران به دلیل این که مرکز ایران محسوب می شود از اهمیت بالایی برخوردار است و در نتیجه از لحاظ صنعتی نیز در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد و از قطب های صنعتی و نیز جمعیتی کشور محسوب می شود. از همین رو در این استان، شهرک های صنعتی زیادی وجود دارد که در هر کدام از آنها کارخانه ها و شهرک های مختلفی مشغول فعالیت هستند. در هر کدام از این شرکت ها و کارخانه ها نیز افراد مختلفی مشغول کار هستند. از همین رو شهرک های صنعتی تهران نقش مهمی در صنعت کشور ایفا می کنند.

برخی از شهرک های صنعتی موجود در تهران از مهم ترین و بزرگترین شهرک ها در ایران هستند و نقش مهمی در صنعت کشور ایفا می کنند. یکی از این شهرک ها، شهرک های صنعتی شمس آباد است که از بزرگترین شهرک ها در سطح خاورمیانه محسوب می باشد و در جنوب تهران قرار دارد. در زیر نام برخی از شهرک های صنعتی تهران اورده شده است:

شهرک صنعتی عباس آباد

شهرک صنعتی شمس آباد

شهرک صنعتی خوارزمی

شهرک صنعتی پرند

شهرک صنعتی پیشوا

شهرک صنعتی سالاریه

شهرک صنعتی قرچک

شهرک صنعتی فیروزکوه

شهرک صنعتی دماوند

و …

لیست شهرک های صنعتی تهران برای خیلی ها به دلایل مختلف مهم است و افراد مختلفی ممکن است بخواهند بدانند چه شهرک های صنعتی در استان تهران وجود دارد. اگر دنبال این لیست هستید می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. یکی از راه ها این است که به سراغ سایت های معتبری رفته که در خود این لیست را قرار داده اند و نام شهرک های مختلف را ذکر کرده اند. راه دیگر اما استفاده از اپلیکیشن انبر است. این اپلیکیشن جامع و کامل که در حوزه صنعت و کسب و کار فعال است می تواند به خوبی لیست شهرک های صنعتی موجود در تهران را به شما ارائه دهد. لیست شهرک های صنعتی

جهت دریافت مدیریت کسب و کار ، اپلیکیشن انبر را از سایت دانلود و نصب نمایید.

به جز این که شما در اپلکیشن انبر می توانید لیست شهرک های استان های مختلف را به دست آورید، می توانید از خدمات مختلف دیگر نیز بهره ببرید. در اپلیکیشن انبر شما می توانید نیازمندی های مختلف شهرک های صنعتی و  نیز کارخانه  ها و شرکت های آنها را مشاهده کنید. اپلیکیشن انبر سعی کرده است تا محیطی با کاربری آسان و ساده را ارائه دهد که هم کارفرمایان و هم کارجویان از آن به خوبی استفاده کنند. در اپلیکیشن انبر پیشتیبانی ۲۴ ساعته برقرار است و داده ها و اطلاعات به طور پیوسته به روز می شوند.

ماهنامه راه سازی اراک
ادامه مطلب

کسانی که به دنبال نیازمندی های شهرک های صنعتی مختلف در کشور هستند می توانند به خوبی از این برنامه استفاده کنند. حتما این برنامه را از سایت انبر یا دیگر سایت های معتبر دانلود کنید و از آن برای کارهای خود استفاده نمایید.

لیست کارخانه های شهرک صنعتی بهارستان کرج

امروزه در کشور، شهرک های صنعتی مختلفی وجود دارد که در هر کدام از آنها کارخانه ها و شرکت های مختلفی مشغول به کار هستند. در کرج نیز شهرک های صنعتی مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها شامل کارخانه ها و شرکت های گوناگونی هستند. هر کدام از این کارخانه ها در صنعتی مشغول به فعالیت هستند و کار خود را انجام می دهند.

هر کدام از این کارخانه ویژگی های خود را دارند و یا محصولی را تولید می کنند یا خدمتی را ارائه می دهند. یکی از شهرک های صنعتی کرج که به خوبی شناخته شده است شهرک بهارستان است.  شهرک صنعتی بهارستان کرج در استان البرز، شهرستان کرج، خیابان تاکستان شمالی و گلستان چهارم واقع شده است. در این شهرک که پتانسیل بالایی دارد صنایع مختلفی فعال هستند که از میان آنها می توان به قطعه سازی، صنایع فلزی، صنایع غذایی، صنایع برق، صنعت دارو، صنعت هایتک و دیگر موارد وجود دارد. لیست شهرک های صنعتی

شهرک صنعتی بهارستان کرج دارای امکانات بهداشتی خوبی است و از لحاظ امنیت و استقامت وضعیت خوبی دارد. این شهرک صنعتی ۲۲۳ هکتار مساحت دارد و یکی از شهرک های صنعتی با پتانسیل جذب بالا در کشور است. چندین هزار نفر در این شهرک صنعتی مشغول به کار هستند.

همان طور که گفته شد این شهرک دارای کارخانه های مختلفی است که هر کدام از آنها در زمینه ای فعال هستند. اگر فردی به دنبال لیست کارخانه های شهرک صنعتی بهارستان کرج است می تواند یا در اینترنت و سایت های معتبر به دنبال آن بگردد یا این که از اپلیکیشن انبر استفاده کند. اپلیکیشن انبر به خوبی می تواند لیست کاملی از کارخانه های صنعتی بهارستان کرج را در اختیار شما بگذارد.

جهت دریافت مشاوره صنعتی ، اپلیکیشن انبر را از سایت دانلود و نصب نمایید.

افرادی که به دنبال کارخانه های شهرک های صنعتی مختلف هستید می توانند از اپلیکیشن انبر استفاده کنند. این برنامه می تواند علاوه بر این افراد را از نیازمندی ها و آگهی های شهرک های صنعتی مطلع کند. انبر اپلیکیشنی کامل و تخصصی در حوزه صنعت و کسب و کار است که فضای کاربری ساده ای دارد و افراد می توانند به خوبی از خدمات آن استفاده کنند. لیست شهرک های صنعتی

لیست کارخانه های شهرک صنعتی پرند

در کشور عزیزمان ایران، شهرک های صنعتی زیادی وجود دارد. در هر کدام از این شهرک ها کارخانه ها و شرکت های مختلفی مشغول به کار هستند. این کارخانه ها یا تولیدی یا خدماتی هستند. افراد زیادی در این شهرک های صنعتی مشغول کار هستند و به طور کلی شهرک های صنعتی نقش بسیار مهمی در صنعت کشور ایفا می کنند و بار صنعت کشور را به دوش می کشند.

یکی از شهرک های صنعتی شناخته شده، شهرک صنعتی پرند است. شهرک صنعتی پرند در استان تهران قرار دارد. این شهرک مهم به وسعت ۳۵۸ هکتار در جنوب غرب تهران و در سال ۱۳۸۱ ساخته شد. در این شهرک کارخانه ها و شرکت های مختلفی وجود دارند.

در این شهرک صنعت های مختلفی فعال هستند که از میان آنها می توان به قطعه سازی خودرو، صنایع فلزی، صنعت برق و دیگر موارد اشاره کرد. شرکت ها و کارخانه های مهمی در این شهرک مشغول فعالیت هستند که در هر کدام از آنها افرادی به کار مشغول هستند. لیست شهرک های صنعتی

آدرس این شهرک صنعتی در محور تهران-رباط کریم، ۱۰ کیلومتر پس از شهر رباط کریم و باند جنوبی جاده قرار دارد. از آنجایی که کارخانه های مهمی در این شهرک صنعتی قرار دارند، خیلی ها دنبال لیست کارخانه های شهرک صنعتی پرند هستند و برایشان مهم است که از کارخانه های این شهرک اطلاع پیدا کنند.

برای این که لیست کارخانه های موجود در شهرک صنعتی پرند را به دست آورید می توانید از سایت های معتبر بهره بگیرید یا این که از اپلیکیشن انبر استفاده کنید. اپلیکیشن انبر می تواند به خوبی کارخانه های موجود در شهرک صنعتی پرند را به افراد نشان دهد و لیست آن را به افراد ارائه دهد. لیست شهرک های صنعتی

این اپلیکیشن، اطلاعات کاملی از شهرک های صنعتی کشور و نیازمندی های آنها را به ارائه می دهد. در این اپلیکیشن علاوه بر این چیزها خدمات متعدد دیگری وجود دارد که می توان از انها استفاده کرد. انبر اپلیکیشنی کامل و جامع است که در حوزه صنعت و کسب و کار فعال است. این برنامه فضایی مناسب را هم برای کارجویان و هم برای کارفرمایان ایجاد کرده است تا بتوانند نیازهای خود را برطرف سازند. اپلیکیشن انبر دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته است و کامل ترین اطلاعات از صنایع مختلف ارائه می دهد. این برنامه را می توان به راحتی از سایت انبر یا سایت های دیگر دنبال کرد و از آن برای نیازهای مختلف خود استفاده کرد.

لیست کارخانه های شهرک صنعتی پایتخت

شهرک های صنعتی زیادی در کشور وجود دارند که هر کدام از آنها در جای خود مهم هستند. در هر کدام از این شهرک های صنعتی کارخانه ها و شرکت های مختلفی وجود دارند. این کارخانه ها یا محصولی تولید می کنند یا این که خدمتی را ارائه می دهند. در هر کدام از این کارخانه ها نیز افرادی مشغول به کار هستند. لیست شهرک های صنعتی

شهرک صنعتی پایتخت( علی آباد) یکی از شهرک هایی است که در آن کارخانه های زیادی مشغول به فعالیت هستند. این کارخانه ها در صنایع گوناگونی فعال هستند. از میان صنایع فعال در شهرک صنعتی پایتخت می توان به صنایع فلزی، صنعت برق، صنعت پلاستیک، صنعت قطعه سازی، صنعت شیشه، صنعت نساجی و پوشاک ودیگر موارد اشاره کرد.

آشنایی با صنعت چاپ و چالش های آن
ادامه مطلب

این شهرک شناخته شده در استان تهران وشهرستان پاکدشت قرار دارد. این شهرک صنعتی مهم در سال ۱۳۶۹ با وسعت۶۶۶ هکتاری ساخته شد و در حال حاضر بیش از ۸ هزار نفر در این شهرک صنعتی مشغول به کار هستند.

این شهرک دارای امکانات و تاسیسات زیربنایی بسیار خوبی است. در این شهرک تاسیسات زیربنایی آب، گاز، برق ، تلفن، فیبر نوری و ساختمان هایی مانند آتشنشانی، مسجد، بانک، بازارچه، درمانگاه و دیگر موارد وجود دارد. این ها باعث شده اند تا شهرک صنعتی پایتخت به طور ۲۴ ساعته مشغول تولید و خدمات دهی باشد. اگر آدرس دقیق آن را بخواهید باید به محور تهران-گرمسار بروید، پس از پاسگاه شریف آباد، باند جنوبی جاده بروید(کیلومتر ۴۵ بزرگراه امام رضا).

در این شهرک همان طور که گفته شد کارخانه های متعددی مشغول به کار هستند. مطمئنا خیلی ها به دلایل گوناگون دوست دارند تا لیست کارخانه های شهرک صنعتی پایتخت را داشته باشند. برای این که لیست کارخانه های شهرک صنعتی پایتخت را پیدا کرد می توان در سایت های معتبر به دنبال آن گشت. امروزه سایت های مختلفی در زمینه شهرک های صنعتی فعال هستند. اگر هم دوست داشتید می توانید از اپلیکیشن انبر استفاده کنید. این اپلیکیشن که در حوزه صنعت و کسب و کار فعالیت می کند به خوبی می تواند به شما لیست کارخانه های شهرک صنعتی پایتخت را ارائه دهد. اپلیکیشن انبر علاوه بر این ها فضای بسیار خوبی را برای کارفرمایان و نیز کارجویان فراهم می کند. در این اپلیکیشن می توان آخرین نیازمندی ها و اگهی های صنعتی را مشاهده کرد.

اپلیکیشن انبر به طور ۲۴ ساعته پشتیبانی می شود و از جامع ترین و کامل ترین اطلاعات در زمینه صنایع مختلف برخوردار است. شما می توانید این برنامه عالی را از سایت انبر یا سایت های معتبر دیگر دریافت کنید و به خوبی از خدمات آن بهره مند شوید. لیست شهرک های صنعتی

لیست کارخانه های شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت

در کشور ایران شهرک های صنعتی متعددی وجود دارد که هر کدام از آنها در استانی قرار دارند. در هر کدام از این شهرک ها، کارخانه ها و شرکت های مختلفی فعالیت می کنند که تولیدی یا خدماتی هستند. استان تهران از لحاظ صنعتی یکی از مهم ترین استان ها می باشد و به همین دلیل در آن شهرک های صنعتی مختلفی وجود دارد که از اهمیت زیادی برخوردار می باشند. این شهرک ها بخشی از صنعت کشور را روی دوش خود حمل می کنند. لیست شهرک های صنعتی

در هر کدام از این شهرک ها صنایع مختلفی وجود دارند. یکی از این شهرک ها در استان تهران، شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت است که در استان تهران قرار دارد. این شهرک یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی استان تهران است که در آن کارخانه های بزرگ و مهمی مشغول فعالیت هستند. آدرس دقیق این شهرک محور تهران-گرمسار پس از پاسگاه شریف آباد، باند شمالی جاده در فاصله ۴۵ کیلومتری تهران است.

مساحت این شهرک صنعتی بیش از هزار هکتار است. بخش از این شهرک در درست احداث است و در حال حاضر نزدیک ۷۰۰ هکتار مورد استفاده است. در این شهرک بیش از ۴ هزار نفر مشغول به کار هستند. در این شهرک صنعتی مهم، صنایع مختلفی فعال هستند. از میان این صنایع می توان به صنایع برق، لوازم خانگی، مواد شیمیایی و دیگر موارد اشاره کرد. این شهرک دارای تاسیسات و زیرساخت های بسیار خوبی است و در نتیجه به طور ۲۴ ساعته مشغول به خدمات رسانی است. لیست شهرک های صنعتی

همان طور که گفته شد شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت شامل کارخانه های مختلفی است. اگر کسی دنبال لیست کارخانه های شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت است می تواند یا از سایت های معتبر این لیست را دریافت کنید یا از اپلیکیشن انبر استفاده نماید.

اپلیکیشن انبر، جامع ترین و کامل ترین اطلاعات را در حوزه صنعت و کسب و کار به افراد ارائه می دهد. افراد می توانند از طریق این برنامه به خوبی از کارخانه های موجود در شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت آگاه شوند. لیست شهرک های صنعتی

اپلیکیشن انبر را می توان از سایت انبر و دیگر سایت های معتبر به خوبی دریافت کرد و از آن برای کارهای گوناگون استفاده کرد.

لیست شهرک های صنعتی ثبت شده

در ایران، شهرک های صنعتی مختلفی وجود دارد که در هر کدام از آنها کارخانه ها و شرکت های مختلفی مشغول کار هستند و در هر کدام از این کارخانه ها نیز عده ای فعالیت دارند. شهرک های صنعتی برای صنعت کشور از اهمیت زیادی برخورار هستند. هر کدام از این شهرک های صنعتی مشخصات خودشان را دارند. برخی ها بزرگتر هستند و برخی ها کوچکتر و برخی ها قدیمی تر هستند و برخی ها جدیدتر. لیست شهرک های صنعتی

در کشور ما تعدادر زیادی شهرک صنعتی داریم که به ثبت رسیده اند. اگر دنبال لیست شهرک های صنعتی ثبت شده هستید می توانید از طریق سایت های معتبر از آن آگاه شوید یا این که از اپلیکیشن انبر استفاده کنید. اپلیکیشن انبر به خوبی شهرک های صنعتی ثبت شده را به شما نشان می دهد و اطلاعات انها را به شما می دهد. هم چنین شما می توانید از نیازمندی ها و آگهی های این شهرک ها را از انبر دریافت کنید.

اپلیکیشن انبر به عنوان برنامه ای جامع و کامل در حوزه صنعت و کسب و کار می تواند خدمات بسیار خوبی را به افراد عرضه کند. این اپلیکیشن، دارای فضای کاربری آسانی است که به خوبی می توان از آن برای نیازهای مختلف استفاده کرد. این اپلیکیشن فضای بسیار خوبی را هم برای کارفرمایان و هم کارجویان فراهم کرده است. افرادی که به دنبال اگهی ها و نیازمندی های صنعتی هستند می توانند به خوبی از انبر استفاده کنند تا آخرین آگهی ها را دریافت کنند. این اپلیکیشن را می توان از سایت انبر یا سایت های معتبر دیگر دریافت کرد و از آن استفاده نمود. لیست شهرک های صنعتی

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.