ماهنامه دیجیتال انبر 1
ماهنامه دیجیتال انبر سایز مربع 1
ماهنامه دیجیتال انبر عمودی 1

صنعت جهان و ایران هر روز و هر لحظه دستخوش تحولات می شود. تحولاتی که می تواند گاها سرنوشت باقی صنایع را نیز تغییر دهد. حضور فعال و سازنده در عرصه صنعت تنها مستلزم این نیست که کیفیت تولیدات تان را در سطح بالا نگه دارید و قیمت های اقتصادی به خریداران عرضه نمایید. برای اینکه بتوانید در عرصه های صنعتی حرفی برای گفتن داشته باشید و از تحولات عظیم و تکان دهنده آگاه باشید باید بدانید که سایر کسب و کارها و حرفه های مشغول در صنعت شما در چه حالی هستند و آخرین دستاورد های آن ها چه بوده. چه محصولاتی ارائه می دهند؟ آخرین مزیت رقابتی که به مجموعه خود افزوده اند چه مزیتی بوده؟ آیا در چند وقت اخیر از فناوری تولیدی خاصی در حرفه خود استفاده کرده اند؟

جهت اطلاع از مناقصات و مزایدات رایگان با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

شاخصه های بهترین ماهنامه صنعتی

در دنیای رقابتی امروز باز ماندن از سایر رقبا به معنای این است که به زودی به جمع فراموش شدگان خواهید پیوست و نامی از شما در صحنه باقی نخواهد ماند. بنابراین برای اینکه بتوانید در ذهن و خاطر مخاطبان و خریداران ثبت شوید باید حضور فعال در تمامی صحنه ها داشته باشید. یکی از مواردی که می توان از طریق آن اعلام حضور نمود و فعالیت های تولیدی خود را به گوش دیگران رساند ماهنامه صنعتی است.

ماهنامه صنعتی تنها برای این نیست که فعالیت های خود را به سمع و بصر دیگران برسانید بلکه برای این می باشد که بتوانید از فعالیت سایر حرفه های دیگری که در صنعت شما مشغول به کار هستند نیز آگاه شوید. اینگونه می توانید فضای بهتری برای رقابت داشته باشید و فعالیت های خود را به روز رسانی کنید. شما می توانید خدمات خود را به طور پیوسته و هدفمند به گوش مخاطبین هدف برسانید و از این طریق مزایای زیادی کسب کنید.

بی شک اینکه بتوانید نیاز مخاطبان را در بازار خود به بهترین نحو ممکن برآورده سازید امتیاز یا پوئنی است که برای سودآوری بیشتر می توانید داشته باشید. اما تا زمانی که شناخت درستی از بازار و رقبا نداشته باشید امکان این کار را نخواهید داشت. ماهنامه صنعتی به شما اجازه می دهد تا در مورد رقبای خود اطلاعات خوبی کسب کنید. پس اگر قصد دارید یک قدم از آن ها جلوتر باشید باید دائما در حال مطالعه و بررسی فعالیت آن ها باشید و زیر نظر بگیرید شان.

جهت اطلاع از اوراقی بیل مکانیکی با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

ماهنامه صنعتی چیست
ماهنامه صنعتی انبر
بهترین اپلیکیشن ماهنامه صنعتی

شما از طریق ماهنامه صنعتی می توانید از حضور رقبا در بازار مطلع شوید. شاید اصلا ندانید که رقبای شما کدام حرفه ها و کسب و کارها هستند. جمع آوری داده در مورد این کسب و کارها بخشی از تحقیقات بازار و تحلیل رقبا می باشد که گاهی اوقات می تواند بسیار زمان بر باشد.

این در حالی ست که از طریق یک ماهنامه صنعتی جامع می توانید رقبا را شناسایی کنید. شما می توانید با فعالیت پیوسته در ماهنامه صنعتی اطلاعات کسب و کار خود را به روز رسانی کنید و جدیدترین اخبار کاری خود را در اختیار مخاطبان قرار دهید.

 • پوشش دهی کسب و کارهای مختلف و جامع بودن

یک ماهنامه صنعتی باید شاخصه های مهمی داشته باشد تا بتوان آن را در زمره بهترین ماهنامه های صنعتی قرار داد. اول از همه باید جامع باشد. در واقع یک ماهنامه صنعتی باید بتواند عمده کسب و کارها و صنایع فعال در عرصه تولید و ارائه خدمات را شناسایی کند و آن ها را تحت پوشش خبری خود داشته باشد.

بنابراین می توان به آن ماهنامه صنعتی به عنوان یک بستر و منبع جامع و کارآمد برای تحلیل رقبا تکیه کرد. تا زمانی که اطلاعات موجود در ماهنامه صنعتی ناقص باشد نمی توان اقدام به جمع آوری اطلاعات کامل در مورد صنعت خود و سایر رقبا نمود. این ویژگی در مورد ماهنامه صنعتی انبر به خوبی قابل رویت است.

جهت اطلاع از نیازمندی های معادن با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

کاور عکس2
 • بهره مندی از دیزاین و گرافیک مناسب

مهمترین ویژگی دیگری که یک ماهنامه صنعتی باید داشته باشد این است که از جلوه های بصری جذابی بهره مند باشد. این روزها دنیای مدیا بسیار گسترده شده است. افراد با هوشمندی تمام محتواهای بصری را تحلیل می کنند و آن ها را مورد نقد قرار می دهند. چنانچه یک محتوا دارای جلوه های بصری جذابی نباشد و اصطلاحا گرافیک ضعیفی داشته باشد بی شک مخاطبان برای رجوع به آن نیز تمایلی از خود نشان نخواهند داد.

بنابراین باید ماهنامه صنعتی را با یک گرافیک قوی طراحی کرد. چیدمان عناصر، ترکیب بندی ها و استفاده از المان های تصویری مناسب همگی در طراحی و دیزاین ماهنامه صنعتی نقش دارند. بی شک هر چه دیزاین این ماهنامه جذاب تر باشد مخاطبان با شوق بیشتری برای مطالعه آن اقدام می کنند. بنابراین برای طراحی و دیزاین ماهنامه صنعتی باید از افراد حرفه ای در این حوزه کمک گرفته شود.

 • به روز رسانی دائم اطلاعات موجود در ماهنامه صنعتی

بسیار مهم است که دیتای موجود در ماهنامه صنعتی جامع و البته صحیح باشد. در واقع باید بتوان با اعتماد کامل به دنیای داده شده در ماهنامه صنعتی اتکا نمود. چنانچه اطلاعات موجود در این ماهنامه ناقص، غیر صحیح و یا گمراه کننده باشد بی شک در میزان اعتماد مخاطب تاثیر منفی خواهد گذاشت. بنابراین اطلاعاتی که از کسب و کارها در ماهنامه های صنعتی به چاپ می رسد باید اطلاعتی صحیح و جامع باشد. به عنوان مثال ممکن است یک مجموعه اقدام به به کار گیری یک فناوری تولید جدید در صنعت خود نموده باشد و محصولات خود را با رویکردی متفاوت در حال ارائه دادن باشد.

چنانچه اطلاعات ماهنامه صنعتی به روز رسانی نشود و تغییراتی که در کسب و کارها رخ می دهد در آن عنوان نگردد بی شک می تواند موجب عقب افتادن تعدادی زیادی از کسب و کارهایی شود که هم راستا و هم سو با کسب و کار مطرح شده در حال فعالیت هستند. هر نوع تغییر در محصولات، خدمات، فناوری های تولید و هر نوع اطلاعاتی که به مجموعه تولیدی مورد نظر مربوط می شود باید در ماهنامه صنعتی به روز رسانی شود. این اطلاعات می تواند حتی شامل اطلاعات مربوط به راه های ارتباطی، آدرس و لوگوی شرکت شود.

 • تفکیک حوزه های مختلف صنعت

از دیگر ویژگی هایی که می توان به بهترین ماهنامه صنعتی نسبت داد این است که حوزه های مختلف صنعت را جداسازی و تفکیک نموده باشد. این موضوع باعث خواهد شد تا فعالان صنعتی، صنعتگران، صاحبان کارخانجات و صاحبان کسب و کارها بتوانند به راحتی حوزه فعالیت خود را پیدا کنند و بخش مرتبط با حوزه خود را مطالعه نمایند. بنابراین باید در ابتدای یک ماهنامه صنعتی لیست مشخصی شده ای برای معرفی حوزه های مختلف صنعت ارائه گردد تا فعالان حوزه های صنعتی بتوانند در همان ابتدا حوزه فعالیت خود را پیدا کنند و وارد آن شوند.

 • قیمت مناسب

هر چند که نمی توان با اطمینان در این باره حرف زد چرا که برخی از ماهنامه های صنعتی که دارای کیفیت بالایی هستند قیمتگذاری های بالایی نیز دارند اما همیشه هم قیمتگذاری بالا نشان از کیفیت بالای یک ماهنامه نیست. کسب و کارها توقع دارند با هزینه ای معقول بتوانند در فضای رقابتی فعالیت داشته باشند و خود را معرفی کنند. بنابراین توقع نمی رود هزینه معرفی کسب و کار در ماهنامه با هزینه تبلیغات رسانه ای برابری کند. این هزینه قطعا باید مبلغ اقتصادی تری داشته باشد تا صرفه آن نصیب کسب و کارهای مختلف شود.

نیازمندی های صنعتی
ادامه مطلب

معرفی ماهنامه صنعتی انبر

ماهنامه صنعتی انبر یکی از بهترین ماهنامه های صنعتی است که تمام ویژگی های و شاخصه های بهترین ماهنامه صنعتی را دارا می باشد. شما می توانید در این ماهنامه صنعتی عضو شوید و از محتوای آن استفاده کنید. از آنجایی که برنامه انبر دارای رابط کاربری فوق العاده جذاب و ساده ای می باشد در همان ابتدا که وارد برنامه شوید می توانید به بخش ماهنامه صنعتی دسترسی داشته باشید. این بخش در مرکزی ترین قیمت این اپلیکیشن طراحی شده و کافی ست روی آن ضربه بزنید تا بتوانید به محتوای ماهنامه دسترسی پیدا کنید. در همان ابتدا می توانید بخش های مختلفی از صنعت را رصد کنید که هر کدام به تفکیک معرفی شده است.

بنابراین می توانید با توجه به حوزه فعالیت تان اقدام به بررسی ماهنامه صنعتی در همان راستا نمایید. حوزه هایی که در برنامه انبر پوشش دهی شده است شامل حوزه هایی چون صنایع شیمیایی، ماشین آلات، صنایع غذایی، صنایع کشاورزی و ابزار و یراق آلات می باشد. این بخش در حال توسعه می باشد و بی شک در آینده ای نه چندان دور شاهد تغییر و تحول و اضافه شدن سایر صنایع دیگر به این بخش خواهید بود. شما همچنین در بخش ماهنامه های انبر می توانید به تمامی ماهنامه ها به طور یکجا دسترسی داشته باشید

با وارد شدن به هر کدام از بخش های طراحی شده در ماهنامه صنعتی انبر می توانید اقدام به تحلیل کسب و کارهایی نمایید که در حوزه کاری شما در حال فعالیت هستند. با این کار می توانید با آخرن محصولات و دستاوردهای هر کسب و کار آشنایی پیدا کنید. شما می توانید با مطالعه ماهنامه صنعتی حوزه کاری خود متوجه شوید که کسب و کارهای رقیب در حال تولید چه محصولاتی هستند و از چه فناوری هایی در این راستا استفاده می کنند. همچنین اگر فعالیت چند وقت اخیر آن ها را احت نظر گرفته باشید متوجه خواهید شد که اخیرا چه تغییر و تحولاتی در کسب و کار خود ایجاد کرده اند. بدین سان می توانید روند کاری خود را با آن ها به قیاس بگذارید و برای پیشرفت و جلو زدن از رقبا راهکاری طراحی کنید.

بان اطلاعاتی قوی و حرفه ای در ماهنامه صنعتی انبر این امکان را به کسب و کارها می دهد تا با خیال آسوده در این ماهنامه اقدام به معرفی خود نمایند و خیال شان از بابت جامع بودن اطلاعات آسوده باشد.

ماهنامه صنعتی انبر به شما کمک می کند تا بتوانید دید بهتری نسبت به کسب و کار خود پیدا کنید. شما می توانید در ماهنامه صنعتی انبر عضو شوید و اقدام به ارائه دیتای جامع و حرفه ای کسب و کار خود در این ماهنامه نمایید. در واقع شما می توانید هم چشم انداز روشن و درستی از حرفه خود به مخاطبان تان بدهید و هم در کنار سایر رقبا به رقابت بپردازید. بی شک اگر مزایای رقابتی خوبی داشته باشید مورد توجه مخاطبان بیشتری قرار می گیرید.

با استفاده از آرشیو ماهنامه صنعتی انبر می توانید به آرشیو ماهنامه در ماه های گذشته دسترسی داشته باشید. این موضوع خود می تواند یک نکته کلیدی داشته باشد و آن هم این است که متوجه شوید کسب و کارها در چند ماه اخیر و یا در چند سال اخیر چه تغییراتی در حوزه کاری خود ایجاد کرده اند. اگر محتوای ماهنامه را به دقت مطالعه کنید متوجه این موضوع خواهید شد. پس فرقی ندارد اگر همین حالا هم عضو ماهنامه صنعتی انبر شوید می توانید به داده های گذشته ماهنامه دسترسی داشته باشید و آرشیو را بررسی کنید. این یکی از مزیت های مهم ماهنامه صنعتی الکترونیکی و مجازی می باشد که می تواند بانک داده وسیع تری را در اختیار شما قرار دهد.

با ضربه زدن روی هر یک از دسته بندی ها می توانید حرفه های فعال را در آن دسته بندی خاص مورد بررسی قرار دهید و این موضوع می تواند موجب صرفه جویی در وقت و هزینه شما بابت تحلیل رقبا شود. شما در واقع می توانید در یک بستر ایده آل اقدام به بررسی و تحلیل فعالیت رقبا و رصد کردن بازار نمایید. این کار شاید یکی از ساده ترین و سریع ترین راه هایی است که می توان برای تحلیل رقبا انجام داد. این کار به هیچ عنوان زمان زیادی از شما نخواهد گرفت. تنها با یک اسکرول کردن ساده در فضای ماهنامه صنعتی می توانید در مورد کسب و کارهایی که اخیرا به حوزه فعالیت شما وارد شده اند اطلاعات خوبی کسب کنید و برای اتخاذ تصمیمات جدید جهت ایجاد تحول در حرفه خود اقدام کنید.

ماهنامه صنعتی انبر به دنبال گسترش و توسعه این بخش می باشد. هدف اصلی ما ارائه داده های مفید و جامع از کسب و کارهای مختلف و جدیدترین اخبار و اطلاعاتی است که در حوزه کاری شما رخ می دهد. آگاه شدن از ین اطلاعات نیاز به یک مرجع قوی و کامل دارد و ما در صدد هستیم تا بتوانیم با پوشش دهی تمامی حوزه های کاری و انواع کسب و کارهای مختلف و ارائه اخبار موثق و درست در مورد آن ها شما در جریان آخرین تغییراتی که کسب و کارها در حوزه خود صورت داده اند بگذاریم. بی شک با وجود این آپشن می توانید در روند پیشرفت خود سرعت زیادی ایجاد کنید و دائما در رقابت با سایر رقبا باشید. شما می توانید با ارائه اطلاعات و اخبار کسب و کار خود مخاطبان هدف را از فعالیت هایی که انجام می دهید و مزایای رقابتی که دارید مطلع سازید. اپلیکیشن انبر با هدف ایجاد آگاهی بخش قدم در این مسیر گذاشته است و سعی در توسعه دادن این بخش دارد.

آشنایی با صنعت چاپ و چالش های آن
ادامه مطلب

ماهنامه صنعتی انبر از آنجایی که دارای ساختاری الکترونیکی می باشد برای دریافت آن نیاز به پرداخت هزینه بالا ندارید و لزومی به خرید ماهنامه فیزیکی نیست. بنابراین می توانید درون گوشی همراه خود به راحتی اقدام به مطالعه و بررسی ماهنامه صنعتی نمایید و در نهایت نیز فضایی را برای آن اشغال نکنید.

ماهنامه صنعتی انبر دارای پکیج های مختلفی می باشد. این پکیج ها شامل پکیج برنزی، پکیج نقره ای، پکیج طلایی و پکیج اختصاصی می شود. ارسال آگهی، نشان کاربری، ثبت قیمت به صورت روزانه، پست در صفحه رسمی اینستاگرام، استوری و هایلایت در اینستاگرام، دسترسی به بانک اطلاعاتی، درج بنر در سایت و درج بندر در اپلیکیشن انبر از جمله خدماتی ست که در قالب ماهنامه صنعتی انبر ارائه می شود. پکیج های مختلف ماهنامه صنعتی انبر می تواند شامل برخی از این خدمات باشد و یا این خدمات را در دل خود دارا نباشد. بنابراین قیمت پکیج های مختلف با هم متفاوت خواهد بود. به طور کلی اطلاعاتی که در ماهنامه صنعتی درج می شود اطلاعاتی ست که تمامی نیازها را پوشش دهی می کند. ماهنامه صنعتی پایه دارای کمترین قیمت و اقتصادی ترین هزینه می باشد با این حال از برخی خدمات بی بهره خواهید بود. چنانچه می خواهید تمامی خدمات ماهنامه صنعتی انبر را دریافت کنید می توانید از پکیج اختصاصی استفاده نمایید. هزینه ها به نحوی در نظر گرفته شده است تا بتوانید با کمترین هزینه بیشترین میزان کارایی را به ارمغان آورید.

 • مزایای استفاده از ماهنامه صنعتی

استفاده از ماهنامه صنعتی می تواند مزایای زیادی به دنبال داشته باشد. ماهنامه صنعتی می تواند قالب های مختلفی داشته باشد. در واقع ممکن است در برخی از ماهنامه ها دیتای بیشتری از کسب و کارها و اخبار آن ها ارائه گردد در حالی که برخی از ماهنامه های صنعتی به ارائه داده های مختصر و مفید بسنده می کنند. این موضوع در واقع به مخاطب هدف شما بستگی دارد و اینکه چه میزان توقع از ماهنامه صنعتی شما دارد. با این حال در این بخش اقدام به بررسی مزایای ماهنامه صنعتی انبر و به طور کلی مزایایی که یک ماهنامه صنعتی می تواند داشته باشید خواهیم پرداخت.

 • بهره مندی از فرصت معرفی تاثیرگذار

معرفی یک کسب و کار می تواند به طرق مختلف انجام شود اما آنچه که بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد این است که معرفی کسب و کار تاثیر گذار باشد. شما می توانید کسب و کار خود را در قالب چاپ یک بنر یا یک تبلیغ رادیویی و تلویزیونی معرفی کنید اما تصور می کنید این شیوه از معرفی تا چه حد می تواند تاثیر گذار باشد؟ تا چه حد می توان مخاطبان هدف را نشانه گیری کرد؟ افرادی که در حال تماشای تلویزیون یا گوش دادن به رادیو هستند ممکن است اصلا مخاطب هدف شما نباشند و یا اگر باشند مگر در تلویزیون و رادیو می توان یک کسب و کار عظیم را در عرض سی ثانیه معرفی کرد؟ آیا اصلا می توان تاثیر گذار بود؟ در واقع شاید بتوان تلویزیون و سایر رسانه ها را برای تلنگر اولیه مناسب دانست اما هیچ چیز به اندازه ماهنامه صنعتی نمی تواند در معرفی یک کسب و کار حرفه ای عمل کند. ماهنامه صنعتی همان جایی ست که به معرفی کسب و کار شما تعلق دارد و به این هدف پایه گذاری شده است.

مخاطبانی که در حال مطالعه ماهنامه صنعتی هستند همان افرادی می باشند که با کسب و کار شما در ارتباط اند. آن ها می توانند شرکای تجاری شما، رقبای شما، خریداران شما و یا مخاطبانی باشند که به تازگی با کسب و کار شما آشنا شده اند و می خواهند اطلاعات بیشتری در مورد شما کسب کنند. بنابراین می توان ماهنامه صنعتی را بستری مفید برای معرفی جامع یک کسب و کار دانست.

 • شانس بالا برای یافتن شرکای تجاری جدید

شما از طریق فعالیت در ماهنامه صنعتی می توانید شرکای تجاری جدیدی را می توانید از این طریق پیدا کنید چرا که بخش زیادی از افرادی که ماهنامه های صنعتی را بررسی می کنند صاحبان کسب و کارها هستند و عمده آن ها کسب و کاری هم راستا با فعالیت های کاری شما دارند. بنابراین ممکن است در روند بررسی ها توجه شان به حرفه شما جلب شود و برای همکاری با شما اقدام به برقراری ارتباط نمایند. اینگونه می توانید یک شریک تجاری جدید برای خود دست و پا کنید و اقدام به گسترش و توسعه فعالیت های تجاری خود نمایید. بنابراین می توان به نوعی اینگونه تعبیر کرد که ماهنامه صنعتی امکان پیدا کردن فرصت های جدید برای همکاری با شرکای تجاری را به شما می دهد که برایتان سودآوری خوبی را رقم خواهد زد.

 • بالا بردن سطح اعتبار و پرستیژ یک کسب و کار

 اینکه کسب و کار شما در یک ماهنامه صنعتی معرفی شود بی شک می تواند تاثیر مثبت و سازنده ای روی اعتماد مخاطبان و اعتبار شما داشته باشد. طبق آمار و تحقیقات صورت گرفته مخاطبان به کسب و کارهایی که در ماهنامه های صنعتی با آن ها برخورد کرده اند اعتبار بیشتری می دهند تا کسب و کارهایی که صرفا تبلیغات شان را در بنرها دیده اند و یا در تلویزیون و سایر رسانه ها با آن ها برخورد داشته اند. در واقع می توان گفت که ماهنامه صنعتی می تواند یک وزنه سنگین برای کسب و کارها باشد که توسط آن به برند خود اعتبار بخشی نمایند و حرفه ای به نظر برسند. بی شک حرفه هایی که برای معرفی خود از ماهنامه صنعتی استفاده میکنند چند پله بالاتر از سایر حرفه ها قرار دارند و پرستیژ بیشتری برای خود می خرند.

 • بالا بردن میزان فروش کسب و کارها

قدرت و توانایی ماهنامه صنعتی را نباید در بالا بردن میزان فروش دست کم گرفت. همین اعتبار و اعتمادی که از خریداران به دست می آورید سرآغاز خرید آن ها از شما خواهد بود. شما به طور هدفمند و تخصصی در بخش خاصی از یک ماهنامه صنعتی معرفی می شوید و این بخش همان بخشی ست که مخاطبان هدف شما برای دریافت خدمات و خرید محصول به آن مراجعه می کنند. بنابراین بعد از شکل گرفتن اعتماد مخاطبان کم کم شروع بع دریافت خدمات از شما خواهند کرد. خرید محصولات و دریافت خدمات منجر به سودآوی بیشتر برای شما خواهد شد که در واقع از مزیت های ماهنامه صنعتی است.

 • ماهنامه های صنعتی دور ریخته نمی شوند

از مهمترین مزیت های ماهنامه صنعتی می توان به این نکته اشاره کرد که ماهنامه های صنعتی دور ریخته نمی شوند. تا حالا چه کسی را دیده اید که ماهنامه صنعتی را همچون روزنامه های باطله دور بریزد؟ از طرفی اگر ماهنامه صنعتی شما الکترونیکی باشد نیز این موضوع در مورد آن صادق است. افراد با سودای اینکه روزی اطلاعات درون ماهنامه به کارشان خواهد آمد آن را نگهداری می کنند. بنابراین اطلاعات کسب و کار شما برای مدت زمان طولانی در دسترس مخاطبان خواهد بود. همین موضوع باعث می شود که ارتباط قوی تری بین کسب و کار شما و مخاطبان شکل گیرد.

 • نشانه گیری مخاطبان هدف و آگاهی از برند

باور کنید که هیچ ابزاری غیر از ماهنامه صنعتی نمی تواند چنین دقیق مخاطبین هدف را نشانه گیری کند. افرادی که اقدام به خرید و یا استفاده از یک ماهنامه صنعتی می نمایند همان افرادی هستند که به محتوای داخل این ماهنامه علاقه دارند و با هدفی خاص آن را خریده اند. بنابراین شما به صورت هدفمند در معرض دید مخاطبان خواهید بود. مهم نیست که آن ها از شما خریدشان را صورت دهند یا خیر. اینکه به صورت هدف گذاری شده در ناخودآگاه آن ها ثبت می شوید می تواند باعث شود که نام برندتان در ذهن شان ماندگار شود. آن ها در حال ورق زدن صفحات مختلف ماهنامه صنعتی بارها و بارها نام برند شما را مشاهده می کنند و اگر شما همواره پای ثابت این ماهنامه باشید بنابراین در تمامی شماره ها با برند شما روبرو می شوند.

 • مقرون به صرفگی

هزینه تبلیغات در تلویزیون، هزینه چاپ بیلبورد و هزینه چاپ بنر و سایر روش های تبلیغاتی بسیار بالا می باشد تا جایی که گاهی اوقات با شنیدن مبلغ این هزینه ها هوش از سر آدمی می پرد. این در حالی ست که هیچ کدام به اندازه ماهنامه صنعتی نمی تواند در ذهن و فکر مخاطب هدف تاثیر مثبت بگذارد. ماهنامه صنعتی در برابر سایر شیوه های تبلیغاتی هزینه ای بسیار اندک دارد به نحوی که هزینه استفاده از آن اصلا قابل قیاس با هزینه تبلیغات در رسانه ها نیست. بنابراین می توان با استفاده از ماهنامه صنعتی اقدام به صرفه جویی در هزینه ها نمود و در عین حال تاثیر گذاری بیشتری داشت.

 • کیفیت بالای محتوای بصری در ماهنامه صنعتی

ماهنامه های صنعتی دارای کیفیت بالایی از لحاظ محتوای بصری هستند بنابراین از جهتی بررسی و مطالعه آن ها می تواند برای شما جاذبه داشته باشد و به هیچ عنوان خسته کننده نباشد. این موضوع برای مخاطبین و افرادی که قصد آشنایی با کسب و کارها را دارند موضوع مهمی می باشد. چنانچه در فضایی با طراحی شیک و دیزاین مناسب کسب و کار خود را معرفی کنید مطمئنا می توانید جلب توجه بیشتری برای مخاطبان نمایید و درصد بیشتری از آن ها را با حرفه خود آشنا کنید.

مشاوره صنعتی
ادامه مطلب

مزیت هایی که در مورد ماهنامه صنعتی وجود دارد کسب و کارهای مختلف را بر این داشته تا از ماهنامه صنعتی این ابزار کارآمد استفاده کنند و اقدام به ارائه داده و اطلاعات در مورد حرفه خود به مخاطبین هدف نمایند. استفاده از ماهنامه صنعتی نه تنها دارای مزیت های ویژه برای کسب و کار می باشد بلکه می تواند به عنوان راهی موثر جهت تحلیل رقبا استفاده شود. کسب و کارهای مختلف می توانند خود به عنوان مخاطبان اصلی ماهنامه صنعتی از داده های موجود در این ماهنامه ها استفاده کنند و حرفه های رقیب را رصد نمایند. از فعالیت های انجام شده توسط رقبا گرفته تا جدید ترین محصولات مورد عرضه و فناوری های مورد استفاده برای تولید همگی می تواند زیر ذره بین شما باشد.

بنابراین اگر می خواهید راهی برای ارتقای کسب و کار خود و دادن پرستیژ به آن پیدا کنید و اعتماد مخاطبین هدف را برای فروش جلب نمایید و در کنار آن اقدام به تحلیل رقبا و بررسی مزیت های رقابتی آن ها نمایید می توانید از ماهنامه صنعتی استفاده کنید چرا که مقرون به صرفه ترین ابزار در این راستا به شمار می رود.

دسته بندی انواع اطلاعات ماهنامه صنعتی

اطلاعاتی که در ماهنامه صنعتی وجود دارد باید دسته بندی شده باشد. در واقع زمانی که ماهنامه صنعتی را باز می کنید باید بتوانید حوزه های مختلف صنعت را رویت کنید. در مورد ماهنامه صنعتی انبر نیز شیوه دسته بندی اطلاعات به همین صورت است. بعد از اینکه وارد ماهنامه صنعتی انبر شوید دسته بندی های مختلف صنعت را خواهید دید که ماهنامه های مربوط به آن ها به صورت تفکیک شده ارائه شده است.

بخش های مختلفی در ماهنامه صنعتی وجود دارد که حیطه های صنعتی را پوشش دهی می کند. صنعت معدن، ماشین آلات، صنایع شیمیایی، صنعت کشاورزی، صنعت غذا و انواع ابزار و یراق آلات از جمله بخش های مختلفی هستند که در ماهنامه صنعتی انبر به چشم می خورد. اما ماهنامه صنعتی می تواند دارای فضایی گسترده تر باشد.

اطلاعاتی که در ماهنامه صنعتی وجود دارد شامل معرفی کسب و کارها و جدید ترین داده های مربوط به آن ها می شود. بدین سان که می توان اطلاعاتی نظیر آخرین محصولاتی تولید شده، فناوری های مورد استفاده در تولید و خدمات و مزیت های رقابتی آن ها را مورد بررسی قرار داد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.