انبر بلاگ

“انبر یک ابر اپلیکیشن، در حوزه ی صنعت میباشد”
چرایی این جمله را میتوان از گستردگی خدمات و فیچرهای درون این اپلیکیشن یافت.
تمامی آن چیزی را که ما و تیم ما با سالها فعالیت و کسب تجربه در صنعت بدست آورده اند را در قالب اپلیکیشن انبر به بازار عرضه کرده ایم.
سالها نیازهای صنعت را دیده، سنجیده و مطالعه کرده ایم و برای هر یک راه حلی بدست آورده ایم که مجموع راه حل ها در انبر گنجاده ایم، با توجه به این که سالهاست در این بازار فعال هستیم کماکان با کمک همکارانمان درایران عزیزمان در حال رشد هستیم.

دسته‌بندی‌ها

دسته‌بندی‌ها

مقالات اخیر

کلمات کلیدی

اپلیکیشن انبر

ماهنامه دیجیتال انبر 1
ماهنامه دیجیتال انبر سایز مربع 1
ماهنامه دیجیتال انبر عمودی 1
اپلیکیشن انبر

یکی از چالش های همیشگی صنعتگران و فعالان حوزه های تولیدی عدم دسترسی به   یک منبع اطلاعاتی یکپارچه و قابل اعتماد برای دسترسی به داده های روز صنعت و همچنین ارائه اطلاعات مربوط به صنعت و حرفه خود در یک پایگاه جامع بوده است. اپلیکیشن انبر در این راستا گامی مثبت و سازنده برداشته است. پراکندگی اطلاعات و  همچنین اطلاعات غیر معتبر و ناموثقی که در حوزه صنعت به ویژه حول قیمت ها و مزایای رقابتی هر کسب و کار وجود داشته موجبات مسمومیت این فضا را برای صنعتگران به وجود آورده است.

از میان برداشتن چالش های پیش رو برای صنعتگران و فعالان حوزه های مختلف کسب و کار هدف غایی این اپلیکیشن بوده است که در فرآیند طراحی این اپلیکیشن به ورطه عمل رسیده است.

اپلیکیشن انبر

انبر چیست؟

این اپلیکیشن به عنوان برترین و جامع ترین اپلیکیشن در حوزه کسب و کارهای مختلف شناخته می شود. تیم طراحی اپلیکیشن انبر بعد از بررسی کامل نیازهای بازار و چالش های صنعتگران این اپلیکیشن را با قابلیت های به روز طراحی کرده اند. فضای صنعت روز به روز در حال رشد و توسعه می باشد و خلا یک مرجع دقیق برای گردآوری داده های هر صنعت و چینش آن ها در یک بستر یکپارچه با شدت گرفتن این گستردگی به وضوح حس می شد.

به ویژه که این روزها همه چیز در بستر فضای مجازی رخ می دهد و حتی حیات بزرگترین کسب و کارهای صنعتی هم به این فضا وابستگی دارد. این همان نقطه آغازین و جرقه ای بود که برای طراحی اپلیکیشن انبر صورت گرفت.

شما می توانید با توجه به هر حوزه ای که در آن فعالیت دارید اقدام به استفاده از اپلیکیشن انبر نمایید. بی شک بخش زیادی از چالش ها و معضلات پیش رو در صنعت و حرفه شما از طریق انبر مرتفع خواهد شد.

دسترسی به اطلاعات آپدیت شده از پروژه ها به همراه مکان دقیق آن ها، دسترسی به اطلاعات مناقصه ها و مزایده ها، دسترسی به قیمت های روزانه و توانایی رقابت با سایر کسب و کارها در عرضه مزیت های رقابتی، دسترسی به آگهی ها و بخش های دیگری که جهت ارتقای سطح دانش شما در حوزه های مختلف صنعت و کسب و کار در این اپلیکیشن طراحی شده همگی دال بر این است که با یک اپلیکیشن جامع و حرفه ای طرف هستید.

بی شک انبر که توسط مهرداد توکلی پایه گذاری شده است؛ می تواند برای کسب و کار شما نقش پله های ترقی در صنعت را به بهترین وجه ممکن ایفا کند. پس همین حالا برای نصب اپلیکیشن انبر و استفاده از خدمات بی نظیر آن اقدام کنید.

مهمترین خدمات اپلیکیشن انبر

وارد اپلیکیشن انبر که می شوید در همان وهله اول متوجه خواهید شد که با یک اپلیکیشن فوق حرفه ای طرف هستید. دسترسی به بخش های مختلف دراین اپلیکیشن به قدری ساده است که نیازی به آموزش ندارد. در واقع بعد از ورود به اپلیکیشن خود اپلیکیشن شما را برای استفاده از خدمات این برنامه هدایت خواهید کرد گویی که بارها و بارها با این برنامه کار کرده اید. فضای داخلی اپلیکیشن بسیار کاربر پسند است و به راحتی می توانید هر نوع اطلاعاتی را از دل آن استخراج کنید.

استخراج از سطح
ادامه مطلب

خدماتی که در اپلیکیشن می توانید به آن دسترسی داشته باشید در دسته بندی های جداگانه قرار گرفته است تا کاربران بتوانند به سادگی و سهولت هر چه تمام از این خدمات استفاده کنند. این را هم بگوییم که شما می توانید نوع کاربری خود را در این برنامه هم در قالب مهمان و هم در قالب معدن دار، یدک کش، صاحب تعمیرگاه، لوازم یدکی و جرثقیل تعیین کنید تا دسترسی به اطلاعات و بهره مندی از خدمات انبر برای شما به شکل اختصاصی و سفارشی سازی شده صورت پذیرد.

خدمات انبر

خدمات انبر را می توانید در بخش های مختلفی از جمله آگهی ها، بانک مشاغل، مناقصه و مزایده، پروژه ها، قیمت روزانه و بیاموزیم مشاهده کنید. این در واقع اصلی ترین بخش های اپلیکیشن انبر می باشد.

خدمات آنلان انبر گستره وسیعی از خدمات را در بر می گیرد. خدماتی چون جرثقیل آنلاین، یدک کش آنلاین، یدک فروشی آنلاین و تعمیرگاه آنلاین از جمله این خدمات آنلاین می باشند که کار شما را بسیار ساده خواهند کرد.

  • پروژه ها در اپلیکیشن انبر

یک بخش خدماتی در انبر تحت عنوان پروژه ها وجود دارد. با وارد شدن به این بخش وارد یک مپ آنلاین می شوید که در آن موقعیت دقیق پروژه های در حال اجرا مشخص خواهد شد. بنابراین می توانید موقعیت و آدرس دقیق پروژه های اجرایی مطابق با نوع حرفه و کسب و کارتان را پیدا کنید. این بخش برای پیمانکاران و تکنسین ها می تواند بسیار مفید باشد چرا که بدون نیاز به صرف وقت و هزینه و انرژی می توانند تنها با فشردن یک دکمه به اطلاعات دقیق از موقعیت پروژه ها دست پیدا کنند.

این همان چیزی ست که اغلب پیمانکاران به دنبال آن هستند. کارفرمایان می توانند در این بخش نیازهای روزانه را ثبت و ویرایش نمایند بنابراین اطلاعاتی که در این بخش به آن ها دسترسی دارید اطلاعاتی کاملا به روز و منطبق با جدیدترین تغییرات می باشد.

  • قیمت های روزانه در اپلیکیشن انبر

از دیگر خدماتی که در اپلیکیشن انبر ارائه می شود ارائه قیمت های روزانه در هر صنعت می باشد. فعالان حوزه تولید، صنعتگران و عرضه کنندگان قطعات و محصولات صنعتی می توانند در این بخش به رقابت بپردازند و مزیتی های رقابتی خود را در قالب قیمت های ارائه شده نمایش دهند. این موضع نه تنها برای عرضه کنندگان بلکه برای مشتریان و مخاطبان هر صنعت نیز بسیار مفید فایده خواهد بود.

بسیاری از مواقع بی اطلاع بودن مشتریان از وجود قیمت های رقابتی در بازار موجب می شود تا هزینه های سنگینی را متحمل شوند. در این بخش می توان قیمت ها را به شکلی کاملا شفاف و دقیق مورد بررسی و کاوش قرار داد و در نهایت با توجه به میزان بودجه و سایر برآوردهای اقتصادی بهترین انتخاب را صورت داد. این بخش شامل عنوان محصولات، قیمت دقیق محصول، مرجع عرضه کننده، تاریخ، برند و دسته بندی می باشد.

اطلاعاتی که در این بخش عنوان شده موجب خواهد شد تا شما تنها با یک نگاه بتوانید برآورد کلی از محصول مورد نظر و ارزش خرید آن داشته باشید. از طرفی به دلیل ثبت تاریخ در این بخش می توانید ارزیابی دقیقی از قیمت روز و آخرین قیمت ها داشته باشید.

  • آگهی ها

در این بخش از انبر می توان با انتخاب دسته بندی و فیلتر های کاملا شخصی سازی شده اقدام به بررسی آگهی های فروش نمود. بنابراین می توانید به شکلی هدفمند و بدون نیاز به صرف وقت اضافی بابت گشتن در بین انبوهی از تبلیغات بی ربط، مستقیما دست روی نیاز خود بگذارید و آگهی های یک حوزه خاص را مورد بررسی قرار دهید. این بخش چه برای فعالان حوزه صنعت و چه برای مشتریانی که قصد خرید دارند می تواند یک پل تعاملی عالی برای ارتباط گرفتن و معامله باشد.

معرفی بهترین مجله های صنعتی دنیا
ادامه مطلب

شما در این بخش به اطلاعات دقیقی از آگهی دسترسی دارید که از جمله آن ها عنوان دقیق آگهی، دسته بندی، موقعیت دقیق آگهی و توضحات فروشنده می باشد که عمدتا راه های ارتباطی در آن عنوان شده است. شما می توانید آگهی های مورد نظرتان را در بخش نشان شده ها ذخیره سازی کنید و آگهی خودتان را نیز به ثبت برسانید.

اپلیکیشن انبر

  • بیاموزیم

انبر فقط یک اپلیکیشن برای خرید و فروش نیست بلکه یک بستر جامع است که اهدافی والاتر از فروش را دنبال می کند. در بخشی تحت عنوان بایموزیم تمامی اطلاعات و دیتاهای مورد نیاز یک صنعتگر به طور مجزا و تفکیک شده آورده شده است. بنابراین اگر قصد دارید در حوزه خود پیشرفت کنید و جدیدترین و به روز ترین داده های صنعت خود را مورد بررسی قرار دهید این بخش را از دست ندهید.

انبر در این بخش اقدام به قرار دادن مقالات آموزشی، فهرست بها، خبرنامه، خبرنامه، مجلات، کتاب ها، استانداردها و قوانین و همچنین اطلاعات مفیدی پیرامون ایمنی و بهداشت صنعتی را ارائه داده است. بنابراین می توانید با ورود به هر بخش از اطلاعات مفیدی بهره مند شوید و یک گام دیگری برای رشد کسب و کار و حرفه خود بردارید.

  • ماهنامه و خبر نامه اپلیکیشن انبر

در انبر بخشی تحت عنوان ماهنامه و خبرنامه وجود دارد که می تواند مرجع بسیار خوبی برای کسب و کارها جهت اطلاع از به روزترین اخبار صنعت خود باشد. این ماهنامه ها و خبرنامه ها حول محور حوزه هایی چون صنایع شیمیایی، ماشین آلات، صنایع غذایی، صنایع کشاورزی و ابزار و یراق آلات می گردد. شما می توانید با عضویت در خبرنامه به جدیدترین محتواهای خبری دسترسی داشته باشید. یکی از معضلاتی که صنعتگران از آن غافل اند عدم توجه به اخبار روز صنعت خود می باشد.

دلیل بسیاری از شکست ها و عدم پیشرفت ها در صنعت را می توان بی توجهی و ناآگاهی از جدیدترین محتواهای خبری صنایع دانست. بنابراین با عضویت در خبرنامه و ماهنامه می توانید متوجه شوید که اوضاع و احوال صنعت و کسبو کاری که در آن فعالیت می کنید به چه شکل است و جدیدترین دستاوردها در حوزه کاری شما چه بوده. اینگونه می توانید پلی برای موفقیت و پیشرفت برای خود بسازید و در عرصه رقابتی تنگاتنگی که بین مشاغل وجود دارد برگ برنده خود را رو کنید.

anbor

روش نصب اپلیکیشن انبر

برای نصب انبر می توانید از طریق برنامه هایی چون گوگل پلی، آی پس و مایکت استفاده کنید. نکته مهم و جالب در مورد اپلیکیشن انبر که آن را از سایر اپلیکیشن ها متمایز ساخته وجود نسخه های IOS و اندروید برای مصرف کنندگان مختلفی می باشد که از سیستم های گوناگون قصد استفاده از اپلیکیشن انبر را دارند. شما بعد از نصب انبر از این طریق می توانید با وارد کردن شماره خود به برنامه وارد شوید و از خدمات عالی انبر استفاده کنید.

اوراقی بیل مکانیکی
ادامه مطلب

مزایای استفاده از اپلیکیشن انبر

این روزها وضعیت صنعت و کسب و کارها در ایران کمی دچار آشفتگی شده است. نوسانات قیمتی، تحریم ها و فشارهای اقتصادی موجب شده تا بسیاری از صنایع و کسب و کارها زیر بار این فشارها کم خم کنند و رو به نابودی روند. چه بسیار کسب و کارهایی که به دلیل مدیریت نادرست و بی توجهی به پایان چرخه عمرشان رسیدند. در این شرایط اپلیکیشن انبر با قدرت به میدان آمده است تا بار دیگر جان تازه ای در روح کسب و کارها و صنایع کشور عزیزمان ایران بدمد.

انبر بار ارائه خدمات ویژه برای کسب و کارها و کمک به فعالان حوزه های صنعتی توان قدمی مثبت و سازنده در راستای ارتقا و رونق دادن به کسب و کارها برداشته باشد. شما با استفاده از اپلیکیشن انبر چه در جایگاه یک فعال در حوزه های صنعتی و چه در جایگاه تکنسین و کارجو می توانید قدم در مسیر رشد خود بردارید. اطلاعات موجود در انبر به قدی جامع و کامل است که بعید می دانیم کسب و کارهای صنعتی به اطلاعاتی خارج از محدوده داده های این اپلیکیشن نیاز داشته باشند.

اپلیکیشن انبر

ارتقای سطح کسب و کار

شما با استفاده از انبر می توانید رشد و ارتقای سطح کسب و کار و صنعت خود را به وضوح رویت کنید. نکته مهم و قابل توجه در استفاده از انبر این است که شما به بخش های مختلفی از این برنامه به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت. دسترسی به بخش زیادی از داده های موجود در انبر برای شما به شکل رایگان و بدون پرداخت هزینه می باشد بنابراین می توانید به شکل رایگان از داده های مفید در صنعت خود استفاده کنید.

چرا اپلیکیشن انبر ؟

ممکن است در حوزه صنعت و کسب و کار اپلیکیشن های مختلفی طراحی و عرضه شده باشد اما به جرئت و با اقتدار می گوییم که هیچ بستری به جامع بودن و بی نقص بودن انبر پیدا نخواهید کرد. اپلیکیشن حاصل فکر و اندیشه یک تیم حرفه ای و متخصص می باشد که سال ها ایده پردازی کرده اند و همچنان در حال بهبود ایده های خود می باشند. اپلیکیشن انبر را پیشنهاد می کنیم حتما استفاده کنید.

فضای اپلیکیشن انبر به قدری کاربر پسند و جذاب است که بی شک شما را جذب خود خواهد کرد. این ها نشان از اهمیت و ارزشی دارد که انبر برای کاربران و مخاطبین خود قائل بوده استو تمام تلاش و کوشش تیم انبر بر این است تا بتوانیم بار دیگر با کم شما صنعتگران عزیز پرچم تولید ملی را برافراشته سازیم و حرفی برای گفتن در دنیای رقابتی صنایع جهان داشته باشیم. امید است که با یاری و لطف پروردگار به این مهم دست یابیم.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

آخرین اخبار انبر

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.